2737
2739
عنوان

همیجوری ::::::::

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️سلام...یادم میره سر به تاپیکاتون بزنم...یکم مشغله ذهنی دارم🤦‍♀️🤦‍♀️

انشاالله همه ی مشغله هات ب سمت خوبی و خیر و  برکت برن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1248062

رفقای،ما امروز،ناپدید شدن😕😕😑😑😑

چطور تونستن دوری از منو طاقت بیارن..نگرانشونم😆😆😆

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
2738
ممنون🌹🌹انشالله

خوشم میاد قشنگ به حرفات پایبندی😆😆😆

مثلا قرار بود چند روز خلوت گزینی و این اطراف دیده نشی.چه شد😜😜😜😜

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
خوشم میاد قشنگ به حرفات پایبندی😆😆😆 مثلا قرار بود چند روز خلوت گزینی و این اطراف دیده نشی.چه شد😜 ...

خخخخخ...خوب حواست هست...نه فقط امروز یه تاپیک زدم و اومدم این تاپیک...مگرنه الان ریکاوریم😅😅😅😜😜😜جایی پس نگو پیش خودمون باشه😅😅😅😜😜

رفقای،ما امروز،ناپدید شدن😕😕😑😑😑 چطور تونستن دوری از منو طاقت بیارن..نگرانشونم😆😆😆

رفیق

از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی
اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد
و برگه ی دوستت دارم مرا ،
زیر برف پاکن های دلت خواهد گذاشت . . !

🙏

دوستی مثل متکا میمونه

وقتی خسته ای بهش تکیه میکنی

وقتی خوشحالی بهش تکیه میکنی

وقتی غصه داری روش گریه میکنی

وقتی شوخیت میگیره پرتش میکنی