2737
2739
عنوان

وابستگی مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 23 پست
منم پدرشوهرندارم و دچار این مشکل،ولی جور دیگه.حالا خوبه از تو حداقل خدمات میده از من فقط سرویس میخوا ...

خیلی بده.... من رابطه مادر پسری نمیبینم همش حس میکنم مادرشوهرم حس شوهر و تکیه گاه داره ب شوهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بده.... من رابطه مادر پسری نمیبینم همش حس میکنم مادرشوهرم حس شوهر و تکیه گاه داره ب شوهرم

منم همین حس رو دارم.

تازه شوهرم هم فکر کنم بیشتر حس میکنه شوهر اونه تا من.چون تمااااام خواسته های حق وناحق و ممکن وغیرممکنش رو انجام میده ولی من همون خواسته رو داشته باشم عینن میگه خسته ام😏

قبلا بیشتر ناراحت میشدم ولی الان میگم جهنم.

مادرشوهرم به چشم هوو به من نگاه میکنه.

دوستانی که میگن مادرشه وحساسی و چی میشه و...حتما مادرشوهرایی با خواسته های نرمال دارن نه مادرشوهرایی که پسرشون رو به چشم شوهرنداشته میبینن.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
مادره دیگه... تا مادر نشی نمیفهمی

این مادره دیگه توجیهی برای رفتار اشتباه یه زن نیست.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2728
چرا خیلی وقتا دخالت هم میکنه....  اگه رو بدم ک دیگه هیچی....

ببین حساس نشو شوهر منم اینطوری بود من بالای مادرشوهرم میشینم جوری بود اوایل ازدواجمون دلش نمیومد بیاد بالا خونمون منم کم کم مث خودش شدم همش میموندم پایین میگف بریم بالا میگفتم ته حالا بشین چای مامان بیاره بخوریم میوه بیاره بخوریم بعد دید اینطوری مامانش اذیت میشه خودشو جمع کرد بعدشم که بجه دار شدیم دیگه خیلی کم میره پایین یا بره در حد سر زدنه زودی میا خونمون اوایلش خیلی افتضاح بود

من همونیم که هیچکس نمیتونه عوضش کنه  
2740