2726
عنوان

وابستگی مادرشوهرم

324 بازدید | 23 پست

بچه ها مادرشوهرم خیلی میخواد با شوهرم نرم رفتاری کنه ک ی وقت از دستتش نده....یا اینکه کار و زندگی باعث بشه کمتر بره خونش... 

ما نزدیکیم به هم... شوهرم هر روز میره اونجا شده نیم ساعت... دوتا پسردیگه ک مجردن هم داره مادرشوهرم  ولی پدرشوهرم فوت شده... 

امروز مادرشوهرم زنگ شوهرم زد گوشی شوهرم رو آیفون بود.. 

دیدم مادرشوهرم میگه چایی نمیخوای

چایی دم کردم  بیا اینجا

خیلی سختم شد... واقعا به خودش نمیگه مردی ک خودش زن و بچه داره هی زنگش بزنم بیا اینجا چایی بخور... ک وابستگیشو حفظ کنه؟؟؟؟ 

خیلی سخته بچه ها از همون اولی که ازدواج کردیم متوجه وابسنگیشون  شدم همش دارم حرص میخورم تا الان..... 

مادرشوهرم هنوز شوهر منو ی بچه ای میدونه ک ب مادرش احتیاج داره و دائم باید سراغش رو بگیره کجایی چیکار میکنی... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای منم این مشکلو دارم مخصوصا اینکه مادر شوهرم اینا پایین خونه هستن من بالا...بخدا امروز ک تعطیل بود شوهرم سر هم ی ساعت خونه خودمون نبودیم روزای دیگم معمولا همینه

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️

لابد دلش تنگ میشه واس پسرش دیگه 

اگه مادرشوهرت واقعا ضرری به زندگی شما نمیزنه توام استقبال کن از محبتش و باهاش دوس باش  

خوبه که شده نیم ساعت میره سر میزنه 

ما نمیتونیم رفتار همه رو کنترل کنیم 

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
ب نظرم خیلی حساسیت نشون میدی عزیزم خو پسرشه دوس داره حرف بزنه حالشو بپرسه چی میشه مگه

اونم هر دقیقه؟؟؟ 

هرروز هی  زنگش بزنه بگه چایی نمیخوری؟؟؟ 

همه کاراشو بخواد کنترل کنه هی؟؟؟ 

اونم هر دقیقه؟؟؟  هرروز هی  زنگش بزنه بگه چایی نمیخوری؟؟؟  همه کاراشو بخواد کنترل ک ...

اره چی میشه مادرشه البته اگه باعث تداخل تو زندگیتون شه

مادرشوهر منم ب شوهرم یا خودم خیلی زنگ میزنه

منم خیلیم خوشحال میشم ک بفکرمونه

مامان2عدد شیطون بلام😍👬
چند بیشعورن این جور مادرشوهرا من پدر شوهرم اینجوریه نمیگن سیر میشه چایی زنشو که با کلی ذوق درست کرده ...

دقیقا مشکل منم همینه.... 

ی وقتایی چایی دم  میکنم میبینم نمیخوره. میفهمم اونجا بوده

اره چی میشه مادرشه البته اگه باعث تداخل تو زندگیتون شه مادرشوهر منم ب شوهرم یا خودم خیلی زنگ میزنه ...

چرا خیلی وقتا دخالت هم میکنه.... 

اگه رو بدم ک دیگه هیچی.... 

منم پدرشوهرندارم و دچار این مشکل،ولی جور دیگه.حالا خوبه از تو حداقل خدمات میده از من فقط سرویس میخواد.و این وابستگی رو با دادن حس عذاب وجدان تقویت میکنه.کاری نمیکنه واسش ولی از وقتی بچه دار شدیم و احساس خطر کرده که شاید کمتر شوهرم سرویس بده و بره وبیاد از جیغ و داد و دعوا و...کم کرده.کاملا محسوس.

اکثر زن های بی سرپرست و بدسرپرست پسرهاشونو وابسته بار میارن که جبران کمبودشون از طرف شوهر بشه متاسفانه بدترین کار ممکن😐

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
دقیقا مشکل منم همینه....  ی وقتایی چایی دم  میکنم میبینم نمیخوره. میفهمم اونجا بوده

عزیزم شما هم بهتره گاهی همراه شوهرتون برید بلاخره مادره وازقصداین کارونمیکنه ولی منطقیش اینه که بگه باهمسرت بیا وگاهی تنها شما سعی کن خودتم بری تا متوجه بشن شماروهم دعوت کنن حتی اگه یه چای ساده باشه

من یه مامان خسته نیستم بااین که دوبارسقط داشتم واستراحت مطلقیم وتمام وقت درد دارمو دراز کشیدم.من خدارو دارم که همه کاراش حکمت داره با موفقیت بیشتر دونه کوچولومو میسپرم به خودش.شما هم همین کاروکنین😍
2706