2737
2739
عنوان

خدایا یه ترک دیگه هم برداشتم ...

323 بازدید | 22 پست

خدا جونم صدای شکستن قلبم تا آسمونت رسید ... یه ترک دیگه هم برداشتم خداجون به خاطر این فرشته ی کوچولو که کنارم‌ خوابیده کمکم کن قوی باشم ، خدا جونم به تو واگذار میکنم همه ی حرفاشو ، اگه پدر مادرم بدونن بهم چه چیزایی گفته خودشون طلاقمو میگیرن ولی من بهدخاطر پسرکم مجبورم کوتاه بیام و‌تحمل کنم ،ای خدا جون خودت کمکم کن 

بچه ها برام دعا  کتید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم..    

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
2740
چی گفته مگه؟

خیلی حرف‌ها ... مثلا گفت کاری میکنم اون پدرمادرت بیان دستمامو ماچ کنن ، گفت برو از خونه ی من بیرون . ای خدا جان منی که تا حالا از گل نازک تر کسی بهم نگفته بود ببین چه بدبختی شدم باورم نمیشه که اینجوری شده زندگیم باورمنمیشه که من همون ادمم

خیلی حرف‌ها ... مثلا گفت کاری میکنم اون پدرمادرت بیان دستمامو ماچ کنن ، گفت برو از خونه ی من بیرون . ...

خب حرف بدی زدی ولی نزار دیگه بگه که بدتر میگه شوهر من به جایی رسیده که منو میزنه و به مادر و پدر فحش های خیلی بد میده

خب حرف بدی زدی ولی نزار دیگه بگه که بدتر میگه شوهر من به جایی رسیده که منو میزنه و به مادر و پدر فحش ...

وای خدای من ، تو که از منم وضعت بدتره 

اخه چیکار میشه کرد ، وقتی هم که جواب میدم بدتر میکنه بدتر دیوانه. میشه

وای خدای من ، تو که از منم وضعت بدتره  اخه چیکار میشه کرد ، وقتی هم که جواب میدم بدتر میکنه بد ...

اصن اینجور آدمارو تا چند روز سگ محلی کن هر چی جواب بدی بدتره از فردا محل سگ بهش نده، شوهر من خیلی تا حالا خوردم کرده خیلی جلوش اومدم وایسم دیدم سگ محلی بهتره

خب حرف بدی زدی ولی نزار دیگه بگه که بدتر میگه شوهر من به جایی رسیده که منو میزنه و به مادر و پدر فحش ...

Azizam chera gozashti kar be inja berese???midooni ta mazloomi nabashe ,zalemi be vojood nemiad,jelosh va mistadi,har chand sakht bood,rooheto zakhmi kone be sadegi eltiyam peyda nemikone,,khodet nemitooni az khoonevadat komak begir,nazar sar khorde shi ke darmanesh kheyliii nafas gire

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌