2733
2739
عنوان

جرم شیر آلات دستشویی و حمام

8709 بازدید | 31 پست

سلام دوستان ما تازه اساس کشی کردیم اومدیم خونه جدید این منطقه آبش خیلی رسوب میبنده شیر آلاتش خیلی رسوبات گچی بسته عکسش رو میزارم تا متوجه شین تو ور خدا بگین من با چی اینو بشورم ک پاک شه جرم گیر ریختم سرکه ریختم جوش شیرین هر چیزی رو امتحان کردم اما نرفت عین سنگ شده تو رو خدا راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با لیمو ترش تازه

بکش رو شیرآلات بذار چند دیقه باشه بعد بشور

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

اگه سفت شده اول اروم با نوک چاقو  بکَنش. بعد با لیموی تازه بساب. عالی میشه

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2740

چرا جرم گیر ریختی دختر

واسه شیرآلات فقط وایتکس و جوش شیرین استفاده کن

وایتکس بریز با سیم ظرفشویی یا برس سیمی بکش روشون

‌♥من حسابم ز همـہ مرـבم این شهر جـבاست...  من‌ امیـבم‌ به‌ خـבا‌ و‌بعـב‌ خـבا‌هم‌ به‌ خـבاست!🙂️
رنگ شیر رو بردی  اسپری شیرآلات میگرفتی از اون اول  جرم گیر شیر رو داغون میکنه

ما 2 هفته اومدیم اینجا از همون اول رنگش همین بود تازه یکم رنگ و روش باز شده قبلیه خانومه صبح میرفته سر کار تا 8 شب بچه هاش بودن اصلا ب نظافت اهمیت نمیدادن

فقط لیمو مث روز اولش میشه حتما هم ترش باش ی ده دقه ک گذشت با اسکاچ برقش بنداز

البته بعضی جاهای شیر هیچوقت پاک نمیشه 

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌