2737
2734
عنوان

خانمای تهرانی و اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 21 پست

https://t.me/joinchat/AAAAAFijLjmUHQeY0DMIgQ

لینگ گروه

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
پس تازه اقدام کردی منم عکس رنگی رو انجام داده بودم اگه مشکلی نداری سریع باردارمیشی فقط استرس نداشته ...

این ماه دوتا امپول اچ سی جی زدم خدا کنه جواب بده

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها گروه اقدام بارداری هرکی دوست داشت بیاد تجربیات هم استفاده کنیم

بچه ها گروه اقدام بارداری هرکی دوست داشت بیاد تجربیات هم استفاده کنیم

من تلگرام ندارم عزیزم کی اقدام کردی؟ میدونی بعد اقدام نیم ساعت پاهاتو بالابگیری بعد به سمت پهلوی راست بخواب شانست بیشتر میشه 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
2728
این ماه دوتا امپول اچ سی جی زدم خدا کنه جواب بده

ایشالا که باردارمیشی 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
من تلگرام ندارم عزیزم کی اقدام کردی؟ میدونی بعد اقدام نیم ساعت پاهاتو بالابگیری بعد به سمت پهلوی راس ...

پاهامو که اره ولی پهلوی راست نمیدونستم 

راستی پس درخواست دوستی میدم

پاهامو که اره ولی پهلوی راست نمیدونستم  راستی پس درخواست دوستی میدم

باشه