2733
2734
عنوان

سفره حضرت فاطمه

10395 بازدید | 33 پست

دوستان مدتها پیش بهم گفتن برای حاجتم روضه حضرت زهرا بذارم.من تنبلی کردم.مامانم هفته پیش یهو افتاد و کلی دعا و نذر کردم تا دکتر گفت هیچی نیست و همه چی سالمه.یه نفر بهم گفت سفره حضرت فاطمه بنداز.کسی میدونه دقیقا سفره حضرت فاطمه چه طوریه؟؟ و چیا باید بذارم و جزییاتش چیه؟

و اینکه میشه هم برای حاجت رواییم باشه هم برای ادای سلامتی مامانم؟

برای حاجت رواییم صلوات به امام زمان بفرستید

فکرنکنم چیزه خاصی مد نظر باشه .وسع مالی ات به هرچی میرسه ازاون تهیه کن.مثل خرما.نون .پنیر و سبزی. یا وسع مالیت خوب بود آش دوغ.یا آش رشته. یا شله زرد.بستگی به خودت داره. و حتما حدیث کسارو هم بخونین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره هر نیتی داشته باشی خوبه 

سر سفره یه کاسه بزرگ نمک میزارن که هر کی برا روضه اومد یک قاشق بریزن تو کیسه بهش بدن برای شفا

میتونی نون و پنیر و سبزی بسته بندی کنی یا عدس پلو بپزی 

حلوا و خرما و کیک 

چایی هم بده.من خیلی مراسمات رفتم.هرکی یه مدل بود.هرکی به اندازه توانش. اگه نداری واسه چن نفر اطرافیانت رو جمع کن.یه بسته خرما بخر و چن تا نون و پنیر سبزی درست کن.همین

2738
اره هر نیتی داشته باشی خوبه  سر سفره یه کاسه بزرگ نمک میزارن که هر کی برا روضه اومد یک قاشق بر ...

اون چه سفره ای هستش که میگن آقا نباید ازش بخوره؟

هرچی خاستی عزیزم دعای حضرت فلطمه و حدیث کسا هم بخونین یه اش رشته بپز تو سفره هم نمک بذار شکلات حلوا سیب و خیارسبز حتی بیسکویت رنگارنگ و خرما میتونی هم فقط اش رشته بپزی بله هم وا

سه خودت هم مامانت نیت کن انشالله قبول باشه

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین

شاید باورت نشه من گاهی اوقات به دلم بیفته به اندازه موادی که میتونم تهیه کنم وسایل میپزم.شده یه کاسه آش. شده دو تا غذا و یا حتی یه بشقاب حلوا.مونده بع اون دلت که چجوری آرامش پیدا کنی

خاله من سفره باز کرد  زیاد تجملاتی نبود رشته اش و سبزی و پنیر و خرماو نون و همچنین میتونی دو ...

اینکه میگن زن حامله نباید باشه درسته؟من زن داداشم حامله ست 

2706