2737
2739
عنوان

به نظرتون گوش بدم به حرف شوهرم ؟

218 بازدید | 7 پست

چند وقته با شوهرم قهریم،یعنی اون تو قیافه ست به خاطر استرس و مسایل مالی به من محل نمی‌ده نمی‌دونم چرا ،حالا الان کارش گیره منه،بعد یه هفته که محل بهم نمیزاشت امشب اومده نیشش بازه و هی قربون صدقه می‌ره که جووو خونه رو مثلا آروم کنه،بعد فهمیدم کارش گیره یه جا که منم باید براش انجام بدم احتمال زیاد واسه همین اومده سمتم

به نظرتون انجام بدم براش یا محلش نزارم ؟

از اینکه به خاطر ما اومده سمتم لجم میگیره ازش واقعا ولی از طرفی هم حوصله دعوا و بحث اصلا ندارم 

نمی‌دونم چکار کنم واقعا قبول کنم یا منم محل ندم و بگم انجام نمیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم مردا وقتی مشغله دارن بد اخلاق میشن طبیعیه....کمکش کن زن وشوهر این حرفارو ندارن باهم که

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

زن و شوهرتو گرفتاری ب داد هم ترسن کی برسه؟ البته من نمیدونم خواستش چیه شاید نامعقول باشه

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان

دوست خوبم اگه انجام دادنش لطمه بهت وارد نمیکنه و در توانته انجام بده ولی اگه در توانت نیست راحت بگو نمیتونم   از خود گذشتنهای زیاد کم کم تبدیل به وظیفه میشه    ولی واقعا اگه میتونی واسش انجام بده ولی جوری که قدرتو بدونه و بابتش ازت تشکر کنه

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 
2738