2737
2734

بچم 3 ماه و نیمه خیلی کم خوابه. جدیدا متوجه شدیم رفلاکس داره.از فردا میخواد دارو بخوزه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

پسر من اینطوری بود هم رفلاکس هم کولیک ...خوابش هم از اول دنیا اومدنش کم بود و الانم که چهارسالششه همچنان خوابش کمه..دکتر هم گفته چون روند رشدش خوبه و هوشش هم خوبه مشکلی نیست..پسر من نوزاد بیست روزه بود کلا خوابش روی هم میشد دوازده ساعت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر من اینطوری بود هم رفلاکس هم کولیک ...خوابش هم از اول دنیا اومدنش کم بود و الانم که چهارسالششه هم ...

پسر منم دوسالشه همچنان خابش افتضاحه

دارو چیزی میدی بهش واسه خابش؟

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2738
پسر منم دوسالشه همچنان خابش افتضاحه دارو چیزی میدی بهش واسه خابش؟

نه جدیدا فهمیدم رفلاکس پنهان داره دکتر میگف رفلاکس باعث بی خوابی میشه

پسر من اینطوری بود هم رفلاکس هم کولیک ...خوابش هم از اول دنیا اومدنش کم بود و الانم که چهارسالششه هم ...

خواهر بچه من خواب ایده الش 5 شیش ساعته از اولم همین بود. یه مدت کوتاه یخورده بهتر شد دوباره شد همین

پسر منم دوسالشه همچنان خابش افتضاحه دارو چیزی میدی بهش واسه خابش؟

اتفاقا یکی تو نی نی سایت نوشته بود بهد از 2 سال فهمیدم بیخوابی بچم بحاطر رفلاکسه. و از فردای تولد 2 سالگیش ارامش اومده ب خونمون

اتفاقا یکی تو نی نی سایت نوشته بود بهد از 2 سال فهمیدم بیخوابی بچم بحاطر رفلاکسه. و از فردای تولد 2 ...

وای ینی میشه ی شب تا صب من راحت بخابم😩

هم سناش خاب خیلی خوبی دارن پسرمن نمیدونم چشه.همه دکترام میگن رشدش خوبه چیزیش نیس

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2706