2737
2739

هفت ساله دوستیم، سه چهار ساله که دوست معمولی نیستیم و‌همو دوست داریم دو هغته پیش دلیت اکانت کرد و از اون موقع نه زنگ زده و نه پیام داده اما تو گروهی که دوستامون هم هستن  پیام میذاره اما تو این چند وقت به من هیچ پیامی نداده.

اینم بگم یک امتحان خیلی مهم داره اما خوب میتونه یه سلام و احوال پرسی کنه.

دلم براش خیلی تنگ شده میترسم اتفافی براش افتاده باشه .

اگه اول من پبام بدم خودمو تحقیر کردم

چه پیامی بدم ؟

پیام بده بوگو من‌ازت حاملم جواب میده 

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من موقعی شوهرم اومد خواستگاریم اون شمارمو نداشت شمارشو از گوشی بابام برداشتم خودم بهش پیام دادم😂😂😂😂توهم پیام بده بخاطر دل خودت

من این ماه مامان میشم انشالله 😍مطمعنم دخملم میاد تو دلم 😌😌😌این ماه منم تیکر بارداری میزنم.😅😅خاله های مهربون میشه صلوات بفرستین 🙏😘 دیدین گفتم این ماه مامان میشم 😍ممنونم خداجووونم ک این هدیه باارزشتو بهم دادی❤

هفت ساله دوستی اونوقت می گی اگه پیام بدم خودمو تحقیر کردم!!!  مگه جونیت از سر راه گیر آوردی؟ مگه وسیله سرگرمی و اوقات فراغتشی؟ اگه واقعا دوست داشت الان باید ۶ سال می بود که همسر قانونیش بودی و مادر دو بچه اش!!  تکلیف خودت خیلی واضح با این رابطه مشخص کن!!!

2738

یه روانشناس امریکایی هست اسمش استیو هاروی هست برو تو اینستاگرام فارسی کلیپ هگه برنامه هاش هست !!  به زن ها می گفت ۶ ماه گه از رابطه تون گذشت خیلی جدی به طرفتون بگید که قصدتون از این رابطه چیه؟ و ازش بخواهین تکلیفتون مشخص کنه که شما رو برای ازدواج می خواد یا برای دوستی و سرگرمی و رفع حوایج زندگیش!!!  اگه قصدش ازدواج نبود راحت بزاریدش کنار و برید دنبال نفر بعدی!!!  می گفت این خو  شما هستید که اجازه می دید یه نفر چند سال از بهترین سال های زندگیتون تو بلاتکلیفی نگهتون داره !!! می گفت من موردی داشتم که طرف ۹ سال دوست بود و هنوز به خانومه می گفته باید بیشتر هم بشناسیم!!!!!

2706