2733
2739
عنوان

مامانا کمک برسونید

65 بازدید | 11 پست

سلام.میگن  نوزاد تا شش ماهگی باید بشینه منظوربا  کمکه مادره یا خودش خوابیده بلند کنه کمرشو بشینه؟ 

پسرم  شش و نیم ماهشه  کمک من میشینه ولش کنم میفته باصورت. ولی چهار دست و پا میره . شما تجربتون چیه؟

من پسرم 5ماهگی خودش میشست

ولی درستش 8ماهگیه اوایل که باید دورتادورش بالش بزاری پشتشم تکیه بدی به جایی بعد کم کم خودش میشینه

ای جانم چقدر زود چهار دست و پا میرهپسرمن حدود 9ماهگی سینه خیز رفت بعد 10 روزم 4دست و پا رفت. یذره دیر اینا رو رفت

شهادتت مبارک سردار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم ۶ ماهگی سینه خیز رفت و ۸ ماهگی چهار دست وپا.ده ماهگی بلند شد سرپا بعدش با گرفتن وسایل راه می رفت.یکسالگی هم دیگه بدون کمک راه رفت ولی نشستنش یادم نیست.

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
2731

بنظرم وقتی نمیتونه تعادلشو حفظ کنه فعلا ننشونش.من یادمه طفلی پسرمو به زور مینشوندم اونم گریه میکرد.خواهرم میگفت به کمرش فشار میاد یادم نیست چند ماهگی بود 

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
نگران پسرم شدم. چرا نمیشینه

عزیزم پسر اول من هشت ماهگی نشست همون زمانم چهار دستوپا رفت،دیر نشده نگران نباش

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..
2738
من پسرم 5ماهگی خودش میشست ولی درستش 8ماهگیه اوایل که باید دورتادورش بالش بزاری پشتشم تکیه بدی به جا ...

عزیزم قبل سینه خیز رفتن خودش دمر میشد؟چند وقت؟

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..
عزیزم قبل سینه خیز رفتن خودش دمر میشد؟چند وقت؟

اره دمر خیلی میشد یادم نیست ولی زیر 5ماه بود

ولی هر کاری میکردم سینه خیز نمیرفت اخرشم که رفت با پاش نمیرفت با دوتا دستش خودشو میکشید😂😂😂مثل کرما دقیقا

شهادتت مبارک سردار