2733
2734
عنوان

خسته م.....

327 بازدید | 23 پست

دلم میخواد ی دل سیر گریه کنم   

تو اوج اعتماد ب شوهرم،  یکسال پبش دیدم ک توی مجازی با این و اون چت میکرده ....

کلی معذرت خواهی کرد و اشک ریخت که بهدا قصد بدی نداشتمو محض سرگرمی بوده و. .....

ولی دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم ،، اصلا مثل روز اول نشدم و نمیشم ....

خوش بحال اونایی ک ب شوهراشون اعتماد دارن...

الان یکسال میگذره ،ولی هرچندوقت یکبار باز برام تداعی میشه اون اتفاق ، مثل الان و میشینم گریه میکنم

اخه چرا ؟؟ 

بوی نم بارون 😍🌧️☔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیوار اعتماد ک بریز درست کردنش سخته منم جای تو بودم بدتر شاید طلاق میگیرفتم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2728

هیچ وقت فراموش نمی شه فقط سعی کن به خاطره روح و روانت کمتر بهش فکر کنی 

خودت فقط آسیب می بینی

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
کاش منم طلاق گرفته بودم

چون واقعا سخته فقط عذاب میکشی خودت حتی اکر طرفت کاری نکنه

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

تایپکامو بخون بی زحمت تاببینی دردمو...منم حتی فکرشو نمیکردم...بخدا هیچکی درکم نمیکنه برا بقیه راحت انگار ک چیزی نبوده توقع دارن فراموش کرده باشمو فک میکنن بخشیدم ولی اینطور نیس دیگ نمیییتونم 

2740
مگه زندگی به این سادگی که راحت جدا شم؟ مهم منم که شکستم  چه جدا بشم چه نشم من اون من سابق نمی ...

یعنی چی زندگی ب این سادگیه؟! خب وقتی طرف بهت متعهد نیست ، چ فایده داره اون زندگی؟!

بوی نم بارون 😍🌧️☔