2737
2739
عنوان

داستان منو عشقم❤+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 222313 بازدید | 2522 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشید اسی معذرت میخوام یه چند تا گلایه کنم اول زدی داستان زندگی من وعشقم.یعنی قراره همه چی وبگی الان مثلا چیو تعریف کردی چه داستاتی بود این؟ اخرش چی شد؟چند ماه گذشته؟تو چند سالت بود اون چند سالش بود؟الان در چه وضعیتی هستین؟اوفف خیلی چیزای دیگه...اصلا از قلمت خوشم نیومد.معذرت میخوام با این صراحت میگم بهت ولی بهتره تو نوشتنت حوصله بخرج بدی .یا اصلا تایپیک داستان زندگی من ننویسی.

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...

بعد از اینکه بنا به دلایلی (داستان زندگی ام را گذاشتم) به عشق اولم نرسیدم، اعتماد به نفسم پایین بود اگر از دختری خواستگاری میکردم و مثلا میگفت قصد ازدواج ندارم یا رهاش میکردم میرفتم سراغ بعدی، در حالی که میبینم چقدر بعضی پسرها سماجت داشتن تا به دختر دلخواهشون برسند خانمم هم (خیلی دوستش دارم و زندگی خوبی داریم) بار اول جواب مثبت را تقریبا داد حالا میدونم بعضی از نه گفتن دخترها واقعا نه نیست و پسر باید عاشقانه علاقه خودش را نشان بده با عتماد به نفس باشه و تلاش کنه تا علاقه شکل بگیره.

2738

داستانش خوبه بخونم یانه؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

سلام منم عکس ندیدم یه ساعتی بگید جمع شیم‌عکس بذارید ممنون🌷🌹❤❤❤💘💋👄👅

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....

آخه یکی بیاد منو توجیه کنه گل می‌کشید بعد. مامانش میدونس اومد گفت از وقتی باتوعه گل نمی‌کشه؟ به همین راحتی؟ بعد آدمی به این مشخصاتو باور میکنی؟ شایدم سنت کمه گول حرفاشو نخور، اگرم بهش اعتماد داری باید بگم همیشه خیانت تو اوج اعتماد اتفاق میافته، اهایییییی یکی بیاد منو قانع کنه، تاجاییکه متوجه شدم زیاد رابطتون نیست که برقرار شده همون اول گفتی 1 ماه پیش باهم رفتیم بیرون یا پیام داد بعد چجور تو 1ماه شد عشقت؟ چجور همه چیزو گلو دخترو گذاشته کنار؟ چجور عاشقت شده چجور عاشقش شدی، عاغا تواین دورو زمونه ایی که کار به سختی واسه تحصیل کرده هاشم گیر نمیاد چجور یه پسر 25 ساله چندین جا شاغله؟ یکم حرفات ضدونقیضن. توام حرفایی که دوست داری بشنویو بهت میزنه بشنو و باور نکن خواهر پسریکه با هزارتا دختر همزمان بوده قابل اعتماد می. البته ببخشید رک ميگما من حرفمو رک میزنم بجای این الکی( اره الهی) گفتنا. کمی تفکر  

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
وقتی خودت مطمئنی و دوستتشداری برات حرف کسی مهم نباشه😎❤ ولی حواستو جم جم کن احساساتی نشو زیاد 😍

کله فندقی  دختر مردم راگول نزن

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2706