2733
2734
عنوان

نی نی دختر دوس داری یا پسر

132 بازدید | 12 پست

فکر کن قراره تک فرزند باشه

تعداد رای : 23
نظرسنجی
دختر
16
69%
پسر
7
30%
مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برام فرقی نداشت

ولی واکنش اطرافیان وقتی بچه ام دختر شد جوری بود ک فک کردم اصن بچه ام مهم نیس... دختر دنیا بیاری ینی هیچ کاری نکردی... 

الان هرکار میکنم ذهنم درست نمیشه... 

رفته تو ناخوداگاهم

انشالله دخترم دنیا میاد و انقد شیرین میشه برام ک این حرفا همه از یادم میره ❤️

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738

من از اول عاشق پسر بودم که خداجونمم بهم یه پسر خجمل و عسل داد🤩😘

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

با پسر روحیم اصلا اصلا جور درنمیاد و با پسربچه ها نمیتونم ارامش داشته باشم

ولی دختر تک فرزند نمیخوام دوتا دختر باشن چون خواهر از لازماته

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

اگه قرار به تک فرزندیه دختر ...ولی همیشه دوس دارم بچه اولم پسرباشه بعد ۳سال خدا دختربهم بده ....مثل تو فیلما لباس عروس و داماد بپوشونم بهشون و ببرمشون عروسی

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین