2733
2739
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 92 پست
   خواهر شوهربرات میاره

خدا خیرت بده این 1 نعمتو ازم نگیر  خواهرشوهر ندارم.هرچند پدرشوهرم خودش جاشو برامون پرکرده  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازه زایمان کردم وقتی میخاستم خونم برم حموم با شوهرم رفتم ک کمکم کنه جای زخمو بشورم سزارینم  ...

😄😄😄میگفتی حتما. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2728
فعلا ک سلطان تیکه هست و تیکشو میندازه و حالشو میبره

امشب مراسم سال پدر شوهر خواهر شوهرمه من گفتم نمی یام مادر شوهرم گفت چرا گفتم هر ۵ دقیقه یه بار زیر شیرم دلت می خواد بیام شوهرمم گفت منم نمی یام بعد از ظهر دیرم خواهر شوهرم اومده داره اینو مز بره دکتر مثلا از حرف من وشارش رفت بالا 😂😂😋

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
😂 😂 😂 😂 میگفتی میخواستی لخت منو ببینی 

دوستم ک میگفت هر. سری از این به بعد زنگ زد بگو بچرو خابونده بودیم با شوهرم رفتیم حموم😁😁😁

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2740
امشب مراسم سال پدر شوهر خواهر شوهرمه من گفتم نمی یام مادر شوهرم گفت چرا گفتم هر ۵ دقیقه یه بار زیر ش ...

خخخخخخ غلط املائی ببین 😂😂😋😂😂فشارش افتاد چون ما نمی ریم اینام نمی تونن برن چون باید با ما بیان 😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
خب بنده خدا خیار خریده گفته بیا ببر چرا حرص میخوری تو یه ساختمونید دو دقیقه ای میره میاد تو نمیری خو ...

میتونه بگه هر وقت وقت داشتی یه سر بیا خیار هارو ببر.یا وقتی خریده داره میره بالا سر راه سهم اینا رو بده  یا هر وقت داشت میرفت بیرون سر راه خیار هارو بهشون بده  یا بهشون بگه   بزاره دم در خونشون. نه اصرار بر زمان خاصی بکنه.

خب بنده خدا خیار خریده گفته بیا ببر چرا حرص میخوری تو یه ساختمونید دو دقیقه ای میره میاد تو نمیری خو ...

خیارو ک ۱2 شب نمیخرن,بعدشم دسشون درد نکنه یه خیار گرفتن یا چمیدونم یه کار کوچولو ۱.۵ ساعت طول نمیکشه اونم هر شب 

قراره انقد طول بکشه حتما باید ۱۲ شب بره؟ سر شب بره 

نه جونم من کرمای این موجودو میشناسم 

2706