2737
2734
عنوان

چیکارکنم آخههههه😓آقایون خانوما...

424 بازدید | 59 پست

سلام به همگی.من دوساله ازدواج کردم ازوقتی ازدواج کردم شوهرِخواهرشوهرم بهم نظرداره.کلافه شدم.توجمع همش نگام میکنه هی ازخودش تعریف میکنه.آدم پولداریه و زنشو زیاددوست نداره.زنش خیلی سرده. یه پسر ۵ساله هم داره که من عاشقشم.به پسرش میگه زندایی رو دوست داری؟بهش بگوزندایی عاشقتم. فک میکنه من نمیفهمم منظورش به منه.نمیدونم چیکارکنم همش دوس داره توجه منو جلب کنه همش خواب میبینم بهم ابرازعلاقه میکنه.توگوشی شوهرم شمارش هس اتفاقی اینستاشو دیدم فقط کلیپ وپستای عاشقانه میذاره. من تاالان به رفتاراش واکنش نشون ندادم به کسیم هیچی نگفتم ولی همش فکرم پیششه ک چرااینکارارو میکنه من باهاش سردبرخوردمیکنم وحرف میزنم.امادیگه نمیدونم چیکارکنم...😿

♡Bir teck sěn aşkim♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

عکس العملی نشون نده ب رو خودت نیار . جلوش بیشتر ب شوهرت توجه کن

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

یاد اون آقایی افتادم که تاپیک زده بود گفته بود خواهر خانومم بهم نظر داره

وای کامنتا عالی بودن

چقد فحش دادن به آقای بدبخت که کرم از خود درخته و این حرفا

امیدوارم عدالت برقرار بشه اینجا

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

بستگی ب اخلاق شوهرتم داره مثلا اگه فک میکنی اینو بهش بگی میاد دادو بیداد را میندازه و میگه لابد تو جوری رفتار کردی که اون اینجوری شده هیچوقتتتتت نگووووو😑یا مثلن بتوپه ب اون، اونم بگه ن من کی اینجوری بودمو ایناا😑

میشه خدا رو حس کرد تو لحظه های ساده🤗
2706