2733
2739

من یه چند ماهی همیشه ۱۰ روز مونده به پریودم علائم شدید پریودی دارم دل درد تهوع سینه درد از کمر درد و تهوع سرگیجه هم نگم براتون که چقدر زیاد ترش کردن معده تست پاپ اسمیرم دادم گفتن خوبی مشکلی نداری پریودمم منظم فقط یه ماه عقب افتاد دو ماه اقدام به بارداری هستم ولی چند ماه این علائمو دارم کسی هست مثل من باشه؟؟؟؟قبلا فقط روز پریودی نهایتا روز قبلش اینجور بودم   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سندرم پیش از قاعدگی داری من سالهاااا دارم توی‌گوگل‌بزن علائمش  وراههایی هست ک‌ علائمو کمتر میکنه نگران نباش اکثرا دارن طبیعیه تا خونریزی شروع میشه قطع میشه اون حالات

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
سندرم پیش از قاعدگی داری من سالهاااا دارم توی‌گوگل‌بزن علائمش  وراههایی هست ک‌ علائمو کمتر میکن ...

آره دقیقا چطوریه این ؟مانع بارداری نمیشه کلا مشکل خاصی نیست؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من شدیدا عصبی میشم شدیدااااااا بعد که پری ام بیاد اروم میشم😀😀🤔

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
آره دقیقا چطوریه این ؟مانع بارداری نمیشه کلا مشکل خاصی نیست؟؟؟

نه برای بارداری مشکل نمیاره، مثلا تندخو عصبی میشی علاقه به خوردن شیرینی داری، تهوع و درد و حساس شدن سینه ، تغییر رنگ پوست بزرگ شدن شکم جوش زدن صورت اینا از علائم منه

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
2706