2737
2739
عنوان

یه سوال واسه برنامه واتساپ دارم.

84 بازدید | 8 پست

وقتی میخامpmرو واسه هر دوطرف پاک کنم،ولی وقتی روش کیلیک میکنم میزنه حذف برای من

چرا ایطور شده

ینی اون طرف پی اما منو پاک کرده؟؟

چرا نمیتونم واسه هردومون پاک کنم؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

از یه زمانی ک بگذره نمیتونی براش پاک کنی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از یه زمانی ک بگذره نمیتونی براش پاک کنی

مطمعنی؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728

منم نمیدونم درست بعد یه ساعت اگه پاک نکنی اینجوری میشه اون دقایق اول بخوای پاک کنی پاک برا هر دو طرف میشه

همیشه پر از مهربانی می مانم حتی اگر هیچکس قدر مهربانیم را نداند، من خدایی دارم که بجای همه برایم جبران می کند...
2738