2737
2734
عنوان

چجوری برای کنکور بخونم

14823 بازدید | 36 پست

سلام دوستان من برای کنکور تجربی دارم ولی نمی دونم چجوری درس بخونم که توی ذهنم بمونه لطفا تجربه هاتون رو بگید(اگر هم دوست دارین بگین کجا قبول شدین) 

اول کتاب بعد درسنامه

بعد تست زنی بعد نکته برداری

آخر هفته ها مرور

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه تواناییشو دارین آزمون یه موسسه شرکت کن طبق برنامه اون پیش برو 

اگر هم ثبت نام نکردی برنامه راهبردی رو از سایتش دانلود کن دفترچه آزمون رو هم از کسی که میره آزمون بگیر، حل کن خودتو محک بزن

بعدش برنامه ریزی و تست زنی و کم کم افزایش دادن ساعت مطالعه 

(。>_<。)
2740

سلام عزیزم

متن کتابت رو دقیق بخون بخصوص برای زیست

خلاصه برداری کن

روزی یک ساعت باید خلاصه هات رو بخونی البته نه همه رو 

فرمول ها لغات مهم ادبیات و زبان حتما بنویس

قواعد عربی رو یادداشت کن 

تست ترجمه عربی تو تایمایی که قراره عربی بخونی حتما ده دقیقه بزن

ریاضی و فیزیک از این به بعد فقط تست کنکور کار کن من ۸۸ زدم ریاضیم رو

فیزکم رو ۶۵

فقط کنکور کار کردم ولی چندبار تست ها رو زدم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
سلام عزیزم متن کتابت رو دقیق بخون بخصوص برای زیست خلاصه برداری کن روزی یک ساعت باید خلاصه هات رو ...

واسه نطام جدید چه کتابی هست که تست کنکور داشته باشه

من اونیم که سایه هم نداشت دلش رو تو یه کوچه جا گذاشت همون که تو دلش غما رو کشت غیر از این سکوت چیزیو بر نداشت من همونیم که گریه میکنه 💜
سال اول قبول شدی؟من متولد۷۰هستم.میخام‌بخونم دلم‌میخاد تهران‌قبول بشم.راهکارت چیه؟

اره پارسال کنکور دادم

من فقط بابرنامه ریزی ک برای هدفم کردم تونستم بهش برسم

پیشنهادمنم همینه برنامه ریزی درراستای هدفت نه کلاس اضافه نه کتابکارای مختلف هیچی نمیخواد فقط باید خودت خودتو قبول داشته باشی وتلاش کنی....

واسه نطام جدید چه کتابی هست که تست کنکور داشته باشه

من ریاضی رو از رو کتاب تخته سیاه میخوندم

تخته سیاه کتاب جمع بندی دیاضیش عالیه

فیزیک رو سوالاش رو تو یه جزوه داشتم کلاس رفته بودم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
اخه من‌ریاضی فیزیکم داغونه

ببین مطمئن باش وقتی تادبیرستان رسیدی پس درحد دبیرستان هم میدونی

این لفظ ک میگی داغون وبعضیامیگن درحدصفراشتباهه...

این دوتادرسم خیلی مهمه مخصوصا ریاضی که هرتستش رتبه روخیلی جابجا میکنه چون خیلیا مثل شما میگن که تواین درس ضعیفن پس دنبالشو نمیگیرن

ایینجا کسی موفقه که از نقطه ضعفهای رقیباش استفاده کنه

مثلا همین درس ریاضیو براش وقت بزار وموضوعی یادبگیر وتست زیادکارکن منظورمم اززیاد کمیت نیست کیفیته مهم اینه ک مطلب توذهنت تسبیط بشه

اوایل سخته ولی بعد ک رو روال بیفتی ویاداوری هدفت قطعا شیرین میشه من خودم برای ریاضی مبتکران خیلی کمکم کرد البته باجزوه دبیرم

البته بگم که من ریاضیم متاسفانه پایین ترین درصدم بود40درصد زدم ولی بجاش دروس دیگ مثل زیست وشیمیو بالا زدم که یجورای تونست جبران کنه