2737
2734
عنوان

توروخدا بیاین بهم کمک کنید.

135 بازدید | 6 پست

دوستان‌سلام . میخوام کسایی که تجربه دارن تو زندگی بهم کمک کنن من با شوهرم سر خیلی چیزی اتفاق نظر داریم ولی خب دعوای های زنو شوهریه چون بعدش اشتی میکنیم و زندگیمونو دوس داریم ولی یه اخلاق شوهرم اصلا برام قابل تحمل نیس ادمی نیستم اهل طلاق و جدایی باشم یه بچه یه سالم دارم . ولی هربار به این اخلاقش فک میکنم اخرش به خودکشی ختم میشه دیگه افسرده شدم  شوهرم اینجوری و این تیکشه هرچی میگم‌میگه برام‌مهم نیس مثلا میگم این کارو کن فلانی یه وقت فکر بد میکنه میگه برام مهم نیس میگم جلو فلانی یا خونواده عموم‌ یا مامان بابام اینجوری نکن یا نگ میگه برام مهم نیس کی چی فک‌میکنه میگم‌بابا زنگ‌بزن خونوادم هفته یک یا ۲ هفته یبار بخدا دوس دارم بگن چه دوماد خوبی دارن بدونن توهم بفکروشنی مثل سالا اول اسم شوهرم از زبونشون رد نمیشد الان اگه یادش نیارم ماهی ییارم زنگ نمیزنه هرچند الان ونوادم خیلی دوسش دارن ولی بازم‌میگه برام‌مهم نیس کسی ازم خوشش بیا یانیاد یا تعریف کنه یا نکنه کلا ادم رکیه فقط دل خودش براش مهمه این خاصیت رک‌بودنه. من‌ میگم حرف دیگران برام‌مهم نیس ولی دیگه نه کسایی که مدام باهاشون‌چش تو چش میشم  و می بینمشون  حتی با حرفاش یا کاراش و رک‌بودناش براش مهم نیس  براداراشو خونوادش در موردش چجوری فک میکنن . نمیدونم چیکار کنم بخدا هرچی باهاش صحبت میکنم‌سر این موضوع اخرش به بی تفاوت بودن ختم میشه کلا نمیدونم چجوری بهش بگم که این اخلاقش درس نیس  . اینم بگم الا۵ از سال زندگیم میگذره 

معمولا آدمايي كه چيزي براشون مهم نيست منفعت طلب هستند

براي اينكه براش مهم بشه بايد بفهمه نفعي براش داره

خيلي وقتا اينجور آدما تغيير نمي كنن

سعي كن با اين موضوع كنار بياي

شايد كار زيادي از دستت برنياد

خودت كمبودش رو جبران كن

سلامت و رضايت شما افتخار من است.متخصص طب سنتي

مردا خیلی راحتن دغدغه ما زنهارو ندارن , توخودت سعی کن اونی که دوست داری باشی به شوهرتم کاری نداشته باش , اونقدرگفتی که سرلج انداختیش , ببینه برات اهمیت نداره خودبخود خوب میشه من تجربه شو داشتم , درمورد خانواده خودش , بزار هرجوری دوس داره رفتارکنه , فقط احترام تورو پیششون نگه داره کافیه , درمورد خانواده خودت هم شما یه معیارهایی برای خوب بودن دارین قرارنیس همه بیان طبق معیارهاتون رفتارکنن تا تمجید بشن , همونقدر که شوهرت باتو خوبه و موقع دیدن خانوادت بهشون احترام میزاره کافیه دیگه زنک زدن و احوالپرسی چیه , ازش انتظار زیاد نداشته باش , خودت خوب باش گاهی هم غیر مستقیم کارهای خوب رو یاداوری کن ولی کسی رو به رخش نکش , کم کم اخلاقهاتون روهم تاثیر میزاره اون خوب میشه و تو حساسیتت کمتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا آدمايي كه چيزي براشون مهم نيست منفعت طلب هستند براي اينكه براش مهم بشه بايد بفهمه نفعي براش ...

منفعت طلب فک‌نمیکنم‌باشه اخه اعتماد به نفس بالایی دارع اخه چجوری مثلا بگم‌منفعتش تو تلفن زدن اینجور رفتار کردن جز اینکه به چشم بد نگاه نمیکنن دنبالمون حرف نمیزنن  به خوبی ازمون یاد میکنن دیگه منفعت خاصی توش نمیبینم. خیلی سعی گردم باهاش کنار بیام کلی واقعا نتونستم موندم بقران 

مهم نیس بداش چیزی

2731
مردا خیلی راحتن دغدغه ما زنهارو ندارن , توخودت سعی کن اونی که دوست داری باشی به شوهرتم کاری نداشته ب ...

درسته این حرفتون ولی وقتی خونواده من  ازش بزرگترن  عادت دارن دوروزی یبار زنگ‌ میزنن با شدهرمم صحبت میکنن حاشو میپرسن  میگن یه حالی ازمون نمیپرسی میگه شما تحویل نمیگیرین میگم بابا گناه دارن نگو اینجوری ا نا که مدام دارن زنگ میزنن اخرین باری که زنگ زدی یادت نیس کلا ولی همیشه الکیم شده از جلوم در میاد که اونا تحویل نمیگیرن زنگ نمیزنن و این حرفا واقعا دلم میگیره . من زایمان گردم دخترعمم بعد ۲۰ روز بلند شدن از شهرستان اومدن پیشم کادو دادن بچم . همون دختر عمم زایمان کرد  بچش رفت تو سه ماه هرچی میکم بابا زشته اونا به من احترام گذاشتن منم باید برم پیش   بچش درس نیس اینجوری  با بی تفادتی و ناراحتی میگه فعلا شرایطشو نداشتم چکنم به من چه اینقدر این دس اون دس کرد تا یه جا دیدمش با خجالتی کادو بچشو دادم.خیلی وقتا میخوام بگم بیخیال مهم نیس ولی واقع نمیشه 

درسته این حرفتون ولی وقتی خونواده من  ازش بزرگترن  عادت دارن دوروزی یبار زنگ‌ میزن ...

خوب تو خودت با همه فامیلت خوب باش محبت کن به دختر عمه ات هم یه بهونه ای بیار , به خانوادتم بگو زیاد بشوهرت محبت نکنن معمولی باشن , درمقابل انتظاری هم نداشته باشن  , اینطوری توهم راحتی , با فامیلای اونم متقابل رفتارکن , گله کنن بگو ازپسرتون یادگرفتم فکرکردم رسم شما اینه , کم کم بی محلی کنی خودش خوب میشه , شخصیت اون به خودش مربوطه و تو دراین مورد قضاوت نمیشی , سر این چیزاهم اعصابتو خرد نکن ,منم یکی مث تو 

خوب تو خودت با همه فامیلت خوب باش محبت کن به دختر عمه ات هم یه بهونه ای بیار , به خانوادتم بگو زیاد ...

واای من‌اینجوری نمیتونم واسه دخترعمم میتونم بهونه بیارم ولی به خونوادم نمیتونم بگم این کارو کنن دارم زور میزنم گرم شه با خونوادم میدونمم دوسشون داره براشون احترام قائله ولی بقول شما انگار باهام لج کرده ولی اون تیکه بی تفاوتیاش سرجاش هس هنوز .جلو خونواده خودش بلدم چطور رفتار کنم چون بهرحال بچشونه بهتر میشناسنش اینا زیاد مهم نیس برام یا فامیلاش چون متاسفانه هیچ فامیلیش براش مهم نیس و باهاشون در ارتباط نیس چه عمه چه خاله چه دایی عمو هم خو هیچ بعضی جاهاشم حق داره ولی دیگه خیلی زیادیه