2737
2734
عنوان

گریه نوزاد بعد از شیر یا دست خوردن ممکنه از گرسنگی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4916 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان تخم مرغ خوردم چیکار کنم شیرم اذیتش نکنه  

دیگ خوردی گلم تو شیرت میره ولی برو خودت یه لیوان اب جوش نبات بخور عرق نعنا داری خودت مصرف کن چون تخم مرغ باد معده میاره به بچت منتقل میشه

اینارو رعایت کن یک ماه حتی شده فقط شده مرغ بخوری خب جاش بچت اروم میشه بعد یک ماه 

هر هفته یه چیز بیار تو برنامه غذایت ببین حال بچت خوبه میتونی مصرفش کنی ولی اگه دیدی تا ۳روز تغییر کرد باز حالش خراب شد بدون بهش حساسه کلا تو شیر دهیت باید قطعش کنی

دیگ خوردی گلم تو شیرت میره ولی برو خودت یه لیوان اب جوش نبات بخور عرق نعنا داری خودت مصرف کن چون تخم ...

ای وای گناه بچم ، دیروز صبح حریره خوردم اینقدر آروم بود میبینم بعضی اوقات بی قرار پس از شیر من ، راستی بوقلمونهم ضرر داره یا سیب زمینی امروز ناهار درست کردم

2738
اره عزیزم نصف درادشون بخاطر تغذیه مادره  نه میتونی اونارو بخوری عزیزم

راستی من بچم شبا خیلی شیر میخوره دیشب همش سینم دهنش بود شما گفتی تا صبح یک دفعه شیر میدی، من شیرم خیلی زمان می‌بره در کل جمع بشه فکر کنم بی قوه باشه که سیر نمیشه دکتر لاکتاول نوشته دو روز میخورم نمی‌دونم هنوز که اثر نکرد رو شیرم

اره عزیزم نصف درادشون بخاطر تغذیه مادره  نه میتونی اونارو بخوری عزیزم

ببخشید وقتتو گرفتم به خدا ، واقعا از اطلاعات خوبن ممنونم واقعا نمی‌دونستم ، طفلی بچم 

کاش میتونستم شمارتون داشته باشم بچه اولم اصلا اینا نداشت فاصله بینشون هم زیاد شدکلا بی تجربم انگار همه چیز یادم رفته 

ببخشید وقتتو گرفتم به خدا ، واقعا از اطلاعات خوبن ممنونم واقعا نمی‌دونستم ، طفلی بچم  کاش میتو ...

خواهش میکنم عزیزم.من بچه اولمه

زیاد میام نی نی سایت هرسوالی خواسی ‌کن پیام همین جا بفرست میام بهت جوابتو میدم😘😘😘

خواهش میکنم عزیزم.من بچه اولمه زیاد میام نی نی سایت هرسوالی خواسی ‌کن پیام همین جا بفرست میام بهت ج ...

حتما گلم ممنونم

حتما مراعات میکنم فقط دادن ماست به بچه یک ذره دو دلم اینقدر که خودم وسواس دارما، خدا کنه خوب بشه زودی گناه داره 

وقتتو نگیرم گلم ممنونم از راهنمایی خوبت ، میتونم درخواست دوستی بدم سوالی پیش اومد ازت بپرسم ؟

حتما گلم ممنونم حتما مراعات میکنم فقط دادن ماست به بچه یک ذره دو دلم اینقدر که خودم وسواس دارما، خد ...

اره عزیزم برات فرستادم قبول کن.😘

من ماست میدم مشکلی نداره باز خودت تصمیم بگیر از دکترت سوال کن خواستی نوک قاشق زیاد نیست