2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دولتی ۲تومن

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

والا کلا دبیرها فکرکنم تا 2تومن رو میگیرن 

باز دقیق نمیدونم

الان دخترخالم دانشجو تربیت‎معلمه فکرکنم 800میگیره 

استخدام بشه نمیدونم دیگه چقدر بشه

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
بله

دیروز یکی گفت ۵ساله شوهرش میره با کسر بیمه۱۸۰۰

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
والا کلا دبیرها فکرکنم تا 2تومن رو میگیرن  باز دقیق نمیدونم الان دخترخالم دانشجو تربیت‎معلمه ...

تربیت معلم ۱۵۰۰فیش میزنن ولی با کسری کمتر میشه

بعدم الان که دانشجو ۱۵۰۰میگیره ۴روز دیگه رفت سر کار مسلما کسری و اینا کمتر میشه نزدیک۳میگیره

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706