2733
2734
عنوان

دوستم فکرمیکنه بچش حتما پسره..

696 بازدید | 53 پست

از الان که 8 هفته است اسم پسرونه انتخاب کرده و لباس پسرانه خریده 

میگه ته دلم مطمئنم پسره و همه بهم میگن. (خودشون فقط سه تاخواهرن داداش نداره)

علائم پسر هم داره مثلا شیرینی دوست نداره و بدنش گر میگیره

خیلی میترسم ی دفعه پسر نشه و کلی بخوره تو ذوقش.

شما هم وقتی ته دلتون مطمئن بودید بچتون پسره واقعا پسر بود؟

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ربطی به ته دل نداره. منم حس میکردم دختره پسر شد. 

اگه تعصب خاصی روی پسر نداره با نمیخواد پز بده و چشم این و اون رو دربیاره راحت کنار میاد. 

من دلم دختر میخواست. وقتی دیدم پسره یکی دو روز یکم حالم گرفته شد بعدش سریع اوکی شدم. اونجوری نبود که تو ذوقم بخوره

ربطی به مزاج بارداری نداره همه و همه به من می گفتن صددرصد پسره بچت حتی یکساعت قبل عملم خانمایی ک میدیدن میگفت چقدر قیافت مدل شکمت به پسر میخوره ولی دخترشد و من عاشقشم دارم مهریمو می‌بخشم تاخودم بزرگش کنم

2738

زن داداشم مطمئن بودپسره دختربودحالامن هی بهش میگفتم بهت میخوره دخترباشه گوش نمیداد.زن داداش بزرگمم وقتی حامله بودبهش میگفتم پسره اون میگفت ن فک نکنم ولی پسرشد.خواهرشوهرمم بهش گفتم پسره گفت ن بابامث اولیه حالت هام دختره ولی پسرشد.حالاهمه اعتقادپیداکردن ک من تقریباهمه رودرست حدس میزنم ک بچشون چیه😎

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢

من مادر بزرگم خواب دیدم بچه دارم دختره تست زدم مثبت شد دخترم شد

بعدشم به کسی نگفتم رفتم فال قهوه گرفتم هنوز جنسیتو نمیدونستم گفت حامله ای دختره

بابام گفت خواب انگشتر دیدم دختره

کلاحتی اگه نمیخواست دختربشه برااینکه ضایع نشیم شد😐😂

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

من شیرینی دوست نداشتم کلی گر داشتم 

خواب کبوتر دیدم تعبیرش دختر بود 

کوچولو م دختر بود 

ولی اطرافیانم تا پایان بازداریم همش می گفتن پسره 

هر چی جواب سو نو نشونشون میدادم 

کو.   گوش شنوا

2706