2733
2734

ده روزه زانوهام ب شدتی درد میکنن و یهو موقع راه رفتن خالی میکنن ک از کار و زندگی افتادم 

دکتر هم نرفتم هنوز 

همش گفتم شاید با بستن و گرم نکه داشتن خوب شه ولی ب حدی رسیده نمیتونم دسشوویی بشینم حتی افتضاح شده دردش 

تورو خدا اگر تجربه ای گذروندید بگید

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

من

استخر برو حتمأ

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احتمالا کلسیم ویتامین دی بدنت کمه برید متخصص ارتوپد حتما

ویتامین د 5000 و قرص کلسیم خریدم دارم مصرف میکنم 

دارم میمیرم ب خدا

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
من استخر برو حتمأ

پریود شدم دیروزززززز تا هشت روز باید منتظر بمونم تموم شه

ویتامین د 5000 و قرص کلسیم خریدم دارم مصرف میکنم  دارم میمیرم ب خدا

شوهر من دائما زانو درد داره نمیدونم چیکار کنم؟ البته نه به این شدت ولی همش تو مغازه سرپاست و تا شب سرپا زانو درد داره همش امروز جایی خوندم کلم بنفش و روش پارچه بندازی و اطو کنی بعد یکم که از دما افتاد بزار رو زانوهات و روش نایلون و سلفون بپیچ بمونه

2740

منم الان دقیقأ مشکلت دارم ، باید برم استخر ، منم نمیتونم از جام تکون بخورم ، وای به حال اینکه بشینم زمین ، باید دونفری بلندم کنن ، خشک میشه لعنتی ، ولی ایتخر برو حتمأ و توئه آب راه برو

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

دکتر برو قطعا و ی نرمش بابت تقویت زانو هست روی زمین بنشینین پاها صاف جلو و سر انگشتان پا به سمت بیروم پا و بعد بدون خم کردن  زانو پارو  صاف بالا بیارین ۵ثانیه بشمرین و دوباره زمین بگذارین ، اگ حرکت درست انجام بدی کشیدگی پشت زانو ایجاد میشه ک با تقویت عضله ها باعث کم شدن درد زانو میشه ، در حین حرکت اصلا زانو نباید خم بشه ، این تمرین از ۵ثانیه شروع کنین و هر بار اگ تونستین بیشتر نگه دارین ، 

من یه مدت زانو درد داشتم.همه میگفتن مال وزنته اما از سردی بود....با طب سنتی خوب شد.

هر روز ۱ ق مربا اسفند رو با آب قورت بده.برا درد زانوی من معجزه کرد...

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

یچه ها عاشقتونم دم همتون گرم مرسی انجام میدم خدا خیرتون بده 

کمبود ویتامین دی داری برو ازمایش بده داروتو سروقت مصرف کن ایشالا خوب میشی

من خودمم کمبود ویتامین دی دارم یه مدت دارو نخوردم درد وحشتناکی داشتم تازه وزنمم استپ کرده بود کم نمیشد کمبود ویتامین دی عوارض زیاد داره یکیش همین زانو درده

کمبود ویتامین دی داری برو ازمایش بده داروتو سروقت مصرف کن ایشالا خوب میشی من خودمم کمبود ویتامین دی ...

5000 رو هفته ای یه دونه بخورم کافیه?