2737
2739
عنوان

طب سنتی و لاغری؟؟؟🤔🤔

3798 بازدید | 7 پست

بچه ها کیا با طب سنتی رژیم گرفتن؟و چقدر فرق کردین با قبل؟؟اونایی هم که نگرفتن واقعا اعتقاد دارین بشه با طب سنتی لاغر شد؟؟

خدایا بالاتر از بهشت سراغ داری ؟؟؟؟ برای زیر پای پدرم میخواهم!!!!!!!!!!!!

من اعتقاد دارم بشرطی که پزشک طب سنتی باشن . خودم دو روز هست انجام میدم .  بهم گفتن سو مزاج بلغم گرفتم بخاطر همین وزنم زیاد شده .  یه سری  داروی گیاهی تجویز کردن و رعایت غذایی .

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اعتقاد دارم بشرطی که پزشک طب سنتی باشن . خودم دو روز هست انجام میدم .  بهم گفتن سو مزاج بلغم ...

من به شدت بدنم سردی داره.چند مدل رژیم هم امتحان کردم .بدتر شدم که بهتر نشدم.آخرش فهمیدم دردم به خاطر سردی هست که بدنم ورم داره.عصر رفتم دکتر طب سنتی.بهم کلی ممنوعات و دم کردنی و اینا داد.گفت ناهار نخور ولی شام و قبل از ساعت ۷ بخور

2728
من به شدت بدنم سردی داره.چند مدل رژیم هم امتحان کردم .بدتر شدم که بهتر نشدم.آخرش فهمیدم دردم به خاطر ...

مثل من .  چند نفر بهم گفتن بدنت انگار ورم داره .دکتر بهم گفت مال بلغم هست که اینجوری . ملاحظات غذاییت چی بود .من یکم گیج زدم یادم رفت کامل بپرسم . در حالت کلی گفت برنج و نون و ماکارونی و گوشت گاو  و لبنیات نخور . فراموش کردم بپرسم میوه رو چیکار کنم . چون میوه ها هم طبع سرد دارن . من خیلی علاقه دارم به میوه .  یا مثلاً برنج رو اصلا نخورم یا می تونم با مصلح مثل زیره بخورم کمی البته . به شما چی گفت ؟

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دارو چی بهتون داد ؟ من یه پودر داد گفت ناشتا دم کن . عرق هشت گیاه .و دو نوع قرص گیاهی . 

مثل من .  چند نفر بهم گفتن بدنت انگار ورم داره .دکتر بهم گفت مال بلغم هست که اینجوری . ملاحظات ...

میوه گفت پرتقال نارنگی اصلا نخور.میتونی هروقت گرسنه ات شد سیب زردبخوری.یا موز.لبنیات و من مدتی هست حذف کردم.چون به شدت بهم ضرر میکرد.روده هام تحریک میشد.طوری که آب هم میخوردم فورا میپریدم دستشویی.گوشت گاو و گوساله حذف،گوشت مرغ اگه مجبور باشی فقط از رونش،ماهی حذف،سیاهدانه و تخم کتان سر سفره توی غذاهات میریزی

دارو چی بهتون داد ؟ من یه پودر داد گفت ناشتا دم کن . عرق هشت گیاه .و دو نوع قرص گیاهی . 

دارو هیچی نداد.یه مقدار گیاه و قاطی کرد به عنوان چای داد.گفت چای سیاه حذف

2738