2737
2739
عنوان

قدر همو بدونید

201 بازدید | 13 پست

این اخر شبی خواستم بگم واقعا عمر کوتاهه و نفس ادما ب دمی بنده پس قدر هم یگه رو بدونیم مخصوصا زن و شوهرا سر چیزای الکی زندگی رو برای هم تار نکنیم من و همسرم مشکلات زیادی داشتیم و داریم ک اصلش ریشه در عصبانیت همسرم داره ی جورایی دست خودش نیس و بیماره ...گاهی در حد جنون عصبی ام میکنه من هرگز لبم ب فحش و ناسزا باز نمیشه نفرین نمیکنم ولی ی وقتایی دیونه میشم تو دلم میگم کاش دیگه نبینمش...امروز صبح داشت میرف بیرون دیدم کاپشنش رنگی شده کای کلنجار رفت پاک نشد رفت پایین ماشین روشن نشد گفتم حرص نخور قسمت نیس امروز بری خلاصه بهر طریقی بود رفت و غروب ک برگشتم دیدم تو پارکینگ بوی لاستیک میاد اومدم بالا گفتم بوی چیه گف خدا رحم کرد بهم تو راه ماشین اتیش گرفت با کاپشنشن اتیش و خاموش کرده بود و خدا رحم کرده بود اتیش ب مخزن گاز سرایت نکرده بود وقتی یادم می افته هر اتفاقی ممکن بود بیافته مو ب تنم راست میشه خدا همه عزیزانمون و برامون حفظ کنه و بهمون دلخوشی و سلامتی بده...امین

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سعی کن چندنفر رو‌خوشحال کنی حالا که خداوند خوشحالت کرده زندگیتون پایدار

اره خودمم همین فکر و دارم.ممنونم

برادر منم خییلی خییلی عصبیه توروخدا براش دعا کن خانمی مثل شما صبور براش پیدابشه سرسامان بگیره 

انشالله ی خانم خوب قسمتش بشه ولی سعی کنید راضیش کنید بره مشاور چون زندگی اول برا خودشون بعد برای اطرفیان تلخ میکنن

خدا شما رو هم واسه هم حفظ کنه خیلی سخته چقد اذیت شدی قلبم درد اومد

ممنون.اره خدا نصیب نکنه برای هیچکی نخواد...خدا ب همه سلامتی بده و دل خوش

2738

شوهرت در چه حد جنون میگیره؟

شوهر من کتک میزنه. برا من دیگه قابل تحمل نیس. تا نره روانپزشک برنمیگردم به زندگیش

۵ دقیقه بعد از تولدتان، اسم، ملیت و دین شما را تعیین می کنند؛ و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی می کنید که خودتان انتخاب نکرده اید!!
شوهرت در چه حد جنون میگیره؟ شوهر من کتک میزنه. برا من دیگه قابل تحمل نیس. تا نره روانپزشک برنمیگردم ...

ن همیر من دست بزن نداره.در واقع سکوت کنم این دیوانگیش فروکش میکنه ولی دهن ب دهنش بذارم و گریه کنم بدتر میشه تا حالا فقط ی بار میز شکسته ولی من خیلی صبور بودم اما بهد هشت سال منم قاطی کردم...مردی ک دست بزن داشته باشه قابل تحمل نیس کار درستی میکنی اگه بتونی بفرستیش پیش روانکاو و درمان بشه بزرگترین لطف و بهش کردی

ن همیر من دست بزن نداره.در واقع سکوت کنم این دیوانگیش فروکش میکنه ولی دهن ب دهنش بذارم و گریه کنم بد ...

قبول نمیکنه. حاضره جدا بشیم و این زندگی از هم بپاشه اما مشاور نره. لیاقت زندگی کردن نداره😓😓😓

۵ دقیقه بعد از تولدتان، اسم، ملیت و دین شما را تعیین می کنند؛ و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی می کنید که خودتان انتخاب نکرده اید!!
اسی چقد قشنگ حرف میزنی خیلی خوشم اومد😢😢کاش زن داداش منم با داداشم سرعقل بیان دعا کن براشون

لطف داری گلم.انشالله انشالله زندگی همه جوونا سر و سامان بگیره و زوجایی ک بخاطر مسایل پیش پا افتاده زندگیشون تلخ کردن سر عقل بیان و قدر همو بدونن

لطف داری گلم.انشالله انشالله زندگی همه جوونا سر و سامان بگیره و زوجایی ک بخاطر مسایل پیش پا افتاده ز ...

الهی امین داداشم با زنش بعد 15سال زندگی با دوتا بچه دارن جدا میشن بچهاش دیوانه میشن من ازونابدتربخدا😢😢😢