2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هوی با توام لفظ خوبی نیست 

این که خوبه

دیروز شنیدم یکی به شوهرش میگفت خیلی سگی

اونم میگفت کص کش😨😨😨

من ریخته ام در رگ تو شیره جان😍😍😍😍 هی چرخ بزن در منو دل را بتکان🌸🌸🌸🌸 این همنفسی چه حسو حالی دارد❄❄❄❄❄ در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕💕💕💕
2728

اه اه چقد حال بهم زنی تو لحنت صحبت کرونت حرفات همه چیزت ادم عقش میگیره  نانزدت هم خیلی شله برا خودش ارزش قائل نیس . درضمن س چیز درمورد راحتی و فحش باکلاس و گوگولی شنیدی اما این اون نیس شتباه میزنی هوی با توام اینجوری بدون استیکر و ..... خیلی چیپه متاسفم برات

خدایی با مردای زندگیتون جوری حرف میزنین که چوپون با گوسفنداشون حرف میزنن یا دارین مسخره بازی در میار ...

😄😄😄😄😄نه انگار با نوکرشون حرف میزنن

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
این که خوبه دیروز شنیدم یکی به شوهرش میگفت خیلی سگی اونم میگفت کص کش😨😨😨

😶😶😶😶😶😶😐😐😐😐😑😑😑😑😑😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶

2738
دوستای گلم بیخیال بعضیاکلا دوست دارن همه چیو توفضای مجازی بزارنو قضاوت شن وخودشونوجوری نشون بدن ک تو ...

احتمالش زیاده😄😄

بابا ما باهم راحتیم   از این بدترم بهش میگم اونم رودرو اونم مشکلی نداره

مطمئن باش بعد از یه مدتی اینا رو نشون میده 

بعدشم تو که داری میگی تو چت کلا اینجوریه الان به ما چه 

چیکار کنیم؟!!!! 

اگه لااقل درست صحبت کردی و عقد هم بودین یه چیزی😏

😐عزیزم طرز حرف زدنت اشتباه بده بجای اینجور حرف زدن میتونستی بگی ک خوشبگذره و بعدش وفتی ک وقت داشت ب ...

عزیزم اون همیشه اینجوره وقت حرف زدنم داشته باشه ب من پیامی نمیده دیشب من پیام ندادم اون تا صب انلاین بود ولی شراغی نگرف اصلا

😂😂😂😂پسرعصبی هم اینجوری با نامزدش نمیحرفه ک تویی ک دختری اینجوری با نامزدت میحرفی😂😂😂😒هوی &nbs ...

حقشع خیلی اذیتم میکنه اصلا ن پیامی ن زنگی بهم میزن 24ساعته خودش انلاینه 

با این طرز صبحت هیشکی به سمتت نمیاد خواهری ...حرف زدنتو درست کن حالا هرکی میخواد باشه ....طرز حرف زد ...

عزیزم نفسم عشقمم ک بهش بگم همینجوره مثلا گرمه بعد ک من خدافظی کردم و رفتم اگ بمیرمم اون پیام نمیده  2روزم نباشم ن پیام میده ن زنگ هی تو گوشیم هس

عزیزم نفسم عشقمم ک بهش بگم همینجوره مثلا گرمه بعد ک من خدافظی کردم و رفتم اگ بمیرمم اون پیام نمیده & ...

حالا یه مدت امتحان کن عزیزم جونم بگو وخیلی احترام بزار ...دوماه امتحان بکن اگه دیدی بازم اینجوری  اونی که دلت میخواد نیس پس بیخیالش شو ...وارد زندگی بشی ازاینم بدتر میشه ...ولش کن بره خدا خوشبخت وعاقبت بخیرت بکنه انشالله

2706