2752
2734
عنوان

کیا تو هشت هفتگی قلب جنینشون تشکیل نشده بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10296 بازدید | 57 پست
بچه ها من هفته پنج رفتم دکتر سونو داخلی م کرد،گفت سه هفته دیگه بیا،،،واسه شما سونو داخلی کردن یا رو ...

مال من ۵ هفته رفتم گف فقط ساک هست شکمی بود گف ۲هفته دیگه بیا رفتم هم نینیو دیدم هم قلبش تشکیل شده بود

تو رو خدا استرس نداشته باش من رفتم ده هفته تازه قلبشو دیدن حتی اگر دیده هم نشه یک ماه صبر کن بعد ا ...

واقعا؟ هفته دهم رفتین سونو؟ قبلش هم سونو رفته بودین؟

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگفتن بعد چند هفتگی تشکیل میشه؟ یعنی تا کی باید صبر کنم؟

۲الی۳هفته باید صبرکنی

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
ننوشته 

مطمینی؟؟؟ یک بار با دقت نگاه کن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
واقعا؟ هفته دهم رفتین سونو؟ قبلش هم سونو رفته بودین؟

خالم رفته بود واسه شنیدن صدای قلب نینیش میره هی دکتر دستگاهو توشکمش میچرخونه اینور اونور هیچ صدایی نمیاد بعد با نا امیدی ک میخاد پاشه یهویی صدای قلبش تند تند میزنه و میشنوه.بعضی وقتا موقع نا امیدی خدا جوری دلتو روشن میکنه ک ازخوشحالی میخای بال دربیاری

اگه لکه بینی نداری اگه علایم بارداری داری مثل تهوع درد سینه خستگی خواب آلودگی به هیچ وجه سقط نکن اون ...

از علایم سینه ام حساسه و بشدت خسته میشم و خواب آلودگی دارم ولی اصلا تهوع ندارم 

خدا کنه تشکیل بشه وگرنه داغون میشم چند ساله منتظرم سنمم پایین نیست که امیدوار باشم 

دکترم وقت نداشت منم رفتم دکتر ماما سونو رو برام نوشت رفتم سونو دکترش گفت باید برم سقط کنم حالا منم م ...

عزیزم امیدت به خدا باشه ،فعلا صبر کن دکترت م عوض کن

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
اصلن نگران نباش عزیزم.خیلی ها تو ۱۰ هفته نشون میده اندازه ساکت چقدره

خدا کنه اینطور بشه 

اندازه ساک ننوشته

مال من ۵ هفته رفتم گف فقط ساک هست شکمی بود گف ۲هفته دیگه بیا رفتم هم نینیو دیدم هم قلبش تشکیل شده بو ...

ب سلامتی

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
از علایم سینه ام حساسه و بشدت خسته میشم و خواب آلودگی دارم ولی اصلا تهوع ندارم  خدا کنه تشکیل ...

توکل کن به خدا عزیزم نترس ...اگرم اتفاقی بیوفته باز میتونی زود باردار شی اگه زود اقدام کنی...بسپار به خدا 

واسه مادر شدنم یه صلوات بفرست لطفا🙇
من یه جا خوندم که قلب بعضی از جنین ها دیر تشکیل میشه حتی تا هفته 13 تا 14 صبر کن اگه پوچ باشه خودش م ...

خدا کنه اینطور باشه 

برام دعا کنین دوست عزیز

بچه ها من هفته پنج رفتم دکتر سونو داخلی م کرد،گفت سه هفته دیگه بیا،،،واسه شما سونو داخلی کردن یا رو ...

برا من شکمی بود

هنوز علاعم هاتو داری؟

خستگی خواب آلودگی و نوک سینه ام حساسه دهنمم هم  بدمزه شده اصلا دوس ندارم آب بخورم ولی تهوع اصلا ندارم

2706