2733
2734
عنوان

بیاید تزئین غذا، دسر و غیره 😂📸 عکسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 194824 بازدید | 1273 پست
بله تازه خوندم😁میشه لطف کنی بگی ژله هاتو چجور و تو چه قالب  درست میکنی خیلی قشنگن و خوب درومده

عزیزم قالب من پلاستیکی هستش قالبو یکم چرب کن و ژله رو بریز بعد از چند ساعت اول اطراف قالب رو با چاقو جدا کن بعد به اندازه 10 ثانیه قالبو بزار داخل آب‌جوش و بعد تو ظرف برگردون 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوشتم صفحات قبل تک تک چیز خاص نیست تزیینات و حوصله طعمشم که مواد اولیه کیفیت خوب میخواد

مرسی عزیزم 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2731
عزیزم قالب من پلاستیکی هستش قالبو یکم چرب کن و ژله رو بریز بعد از چند ساعت اول اطراف قالب رو با چاقو ...

درسته منم یه قالب دارم پلاستیکیه اتفاقا چربم میکنم ولی خوب درنمیاد فک کنم کم تو ابجوش نگه میدارم...قالبای سیلیکونی و فلزی رو شما امتحان نکردی؟

درسته منم یه قالب دارم پلاستیکیه اتفاقا چربم میکنم ولی خوب درنمیاد فک کنم کم تو ابجوش نگه میدارم...ق ...

خیلی نباید تو آب داغ بزاری در حد چند ثانیه... نه استفاده نکردم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
عزیزم قالب من پلاستیکی هستش قالبو یکم چرب کن و ژله رو بریز بعد از چند ساعت اول اطراف قالب رو با چاقو ...

استارتر جان بسیار زیبا و باسلیقه.فقط یه نکته ای عزیزم بعضی ظرفا توش دسر و اینا به چشم نمیاد.مثل بلوریا یا انگشتیا.خودت دقت کنی متوجه میشی کلا دسر و سالادباید تو ظرفای سفید باشند که بعضی جاها گذاشتی دقت کنی خیلی بهتر دیزاینش دیده میشه.فینگر فودا هم تو ظرفای چوب بامبو یا معمولی.در کل افرین خانم با سلیقه

استارتر جان بسیار زیبا و باسلیقه.فقط یه نکته ای عزیزم بعضی ظرفا توش دسر و اینا به چشم نمیاد.مثل بلور ...

بله دقیقا مرسی واقعا به این موضوع تا حالا فک نکرده بودم 

ممنونم عزیزم 😍😘😘

2738
من تو تل عضو ی گروهم ک غذاهای بسیار زیبایی اون خانومه می‌زاره 

عزیزم میشه برام بفرستی

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
ببخشی ندیدم زیاده پیاما  نه والا کار خاصی نمیکنم 😂 ولی گاهی اوقات اینجوری میشه که با چاقو قیم ...

اهان مرسی عزیزم ک جواب دادی 

منم خیلی اهل این کارا بودم الانم خیلی علاقه دارم ولی با وجود این وروجکی ک تو خونه دارم فوق فوقش بتونم ی چیزی بریزم تو زودپز و بشینم اصلا نمیزاره کاری کنم ولی حتما فایلامو ازرو لب تاب پیدا کردم میفرستم خیلی تاپیک خوبی بود واقعا روحمون شاد شد یاد قدیما افتادم😀🤩😍

مرسی عزیزم از اینکه وقت گذاشتی😘😘😘🌹 اما این کیک کاکائویی نیس مثلا کیک زبرا بود که موقع پخت قاطی ...

فدات عزیزم😘 من تو توستر درست میکنم تو قابلمه تاحالا درست نکردم خیلی خوب شده بافتش فکر نمیکردم اینقد تو قابلمه خوب در بیاد عالی درست کردی

2706