2733
2739

سلام بچه ها پسر من ۲۰ روزش شبها کولیک داره از ۱۲ تا ۳ همش گریه میکنه میشه اونایی هم که مثل من بچه این طوری دارن راهنماییم کنم چکار کنم از دردش کم بشه من توی این تایم اصلا به پسرم شیر نمیدم اما احساس میکنم خیلی گرسنه اش هم میشه دکتر بردم قطره سایمتکون بهش داده خیلی تاثیری ندیدم دلم واسش کباب به خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
کولیکیز از داروخونه بگیر بده  شکمشو با روغن زیتون ماساژ بده  وصبر کن خواهر

کولیکیز بهش میدادم دکتر گفت به خاطر رازیانه داره چون زردی داره بهش نده بهش ای کولیک گات یا همون سایمتکون داده

بچه های کولیکی با صدای جاروبرقی و سشوار اروم میشن

اتفاقا مامانم صدای سشوار وجاربرقی رو از اینترنت دانلود کرده بود میزد خواهرم اروم میشد

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات

دختر منم کولیک داره الان ۶۴روزشه اولاش خیلی سخت بود دخخر منم تا ۳شب جیغ میزد پدی لاکت گرفتم با کولیکز خوب شد دوباره شروع شد الان رفلاکس گرفته بردم دکتر چند روز دارو میخوره خوب شده راحت میخوابه

برای کولیکش بعد ۴۰روزگیش درس میشه عیبی نداره فقط بعلش کن راهش ببر بزار تو گهواره صدای اب دانلود کن براش بزار یه مدت بعد خوابش درس میشه الان دختر من کل شب خوابه

2706