2737
2739

ازین چیزای کوچیک روزمره

بگین از هم ایده بگیریم

مثلا من خیلی دوست دارم برم تو یه کافه ی دنج درس بخونم

کافه شم انتخاب کردم(تبریزیا میشناسن کافه هتل تبریز)

خلاصه فقط مونده رفتنش که امتحانا تموم شد

ان شاءالله ترم بعد😁

شما بگین😍

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست دارم الان برم هتل عباسی اصفهان، بشینم رو تخت، گوش فیل با دوغ بخورم  

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2738
ی مشکل دارم اگ حل شه بهترین لذت دنیاس واسم😶

ان شاءالله حل میشه😍

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
دوست دارم الان برم هتل عباسی اصفهان، بشینم رو تخت، گوش فیل با دوغ بخورم    

اصفهانی هستی ک میتونی گوش فیل با دوغ بخوری؟ من خوردم اصلا بهم نساخت کارم ب بیمارستان کشید

مگ میشه تو کافه درس خوند😕

آقا من دو سه بار رفتم اینجا

دیدم همه سر پروژه و لب تاب و کتاب و درس😐

شانس من بود یا چی

دیگه منم هوسم گرفت

خیلی کافه ی دنج و آرومیه

2706