2733
2734
عنوان

کنکور مجدد

943 بازدید | 52 پست

سلام خانوما حالتون خوبه؟راستش یه کمکی میخواستم ازتون

من ۲۱ سالمه رشته انسانی هستم سال ۹۶ روانشناسی قبول شدم و الان دانشجوام از رشته م متنفرمممممم  من عاشق پزشکی ام در حدی که از کنار مطب پزشکا رد میشم بغض میکنم عاشق این شغلم نه بخاطرپولش...بنظرتون انصراف بدم؟دوسال دیگ م مونده فارغ التحصیل شم ک بخوام کنکور بدم اون موقع میشه سال ۱۴۰۱ ک قراره معدل تاثیرش قطعی شه...میگم شروع کنم  برا ۱۴۰۰ بخونم...بنظرتون تصمیمم درسته؟کسی هست همچین کاری و کرده باشه؟😥😥😥خواهر زادم کتاب و دی وی دی و همه چی داره و از نظر منابع فول فولم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اگه روانشناسی بالینی قبول شی واسه ارشد کارت تقریبن مث دکتراست میتونی تجویز کنی و مطب بزنی نیا دیگه سراغ کنکور من سه ساله پشت کنکور تجربیم عمر تو پشت کنکور هدر نده 

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 
عزیزم اگه روانشناسی بالینی قبول شی واسه ارشد کارت تقریبن مث دکتراست میتونی تجویز کنی و مطب بزنی نیا ...

رشتمو دوست ندارم واقعا...شما سه ساله داری میخونی؟یا تنبلی کردی و پشت کنکوری😥

استاتر جان می دونین وقتی که تاثیر  معدل قطعی بشه تاثیر رشته های دیگه رو چجوری حساب می کنن منم ریاضی بودم می خوام برا رشته های تجربی شرکت کنم

مهربونا میشه یه صلوات مهمونم کنین❤..خیلی محتاج دعاتونم😔
2740

برو دنبال دلت..

بعدا پشیمون میشی 

بخون دوباره

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏

نه اصلا ببین اول همین رشته رو تموم کن

بعد که سال 1401رسیدی بشین درس بخون 

اخه تغییر معدل میشه کرد با دوباره امتحان دادن

نگران اون نباش 

بعدم برنامه ریزیه کشورمونو میدونی دیگه الکی میگن تا سال فلان کنکور حذف میشه فلان ولی هیچ اتفاقی نمیوفته

اول رشته ای که هستی تموم کن بعد

شما همین رشته رو تا ارسد ادامه بده مطب میتونی بزنی تا دکترا هم پیش برو لقمه رو دور سرت نچرخون اگه ...

با ایشون موافقم 

پزشکی اون چیزی که از بیرون میبینید نیست ، سختی زیاد داره همش مطب و کلاس گذاشتن و دستور دادن نیست !

استاتر جان می دونین وقتی که تاثیر  معدل قطعی بشه تاثیر رشته های دیگه رو چجوری حساب می کنن منم ر ...

عه شمام دوربودین از درس؟تاثیر معدل ک قطعی شه ک اصلا زیر ۱۰۰۰ شدن کار حضرت فیله

2706