2737
2739

قدیم چقد عیدا خوش میگذشت چقد خوردنیاش خوشمزه بودن الان همه چیش بدمزه شده

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه پول باشه آره خوبه

ولی من بدم میاد 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

من نوروز رو دوست ندارم... خیلی دلم میگیره نمیدونم چرا... عاشق اردیبهشتممم😍😍😍

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
2731
قدیم چقد عیدا خوش میگذشت چقد خوردنیاش خوشمزه بودن الان همه چیش بدمزه شده

والا قديم ك دوسال پيش حداقل هرجا ميرفتي ي اجيل ميخورديم الانم اونم نيست

كي ديك ميتونه اجيل بخره

هرسال عید برام زندگی دوباره بود 💕💕💕💕هم تولدمه هم اینکه میرم پیش خونوادم خوزستان اونجا عمو و زن عموم هم بود خیلی خوش میگذشت همش بیرون بودیم تو دشت و سبزه ها زن عموم ۳۴ سالشه خیلی باهاش صمیمی هستم امسال برج ۴ غرق شد فوت شد موندم چطور امسال خاطره هاش یادم بره 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
من از عید بیزارم میری خونه فک و فامیل با لباسای نو رو بوسی 😷😷😷باز فرداش اونا میان اوسکل بازیه ک ...

دیگه رسم و رسوماته هر کشوری داره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2740
خدا رو شکر امسال خونم عوض میشه از اون ساختمون ننه شوهر میام بیرون

خوش بحالت برا منم دعا کن برم بیرون

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌

وااااای نگو از عید 

عالیه

خرید کردن

خونه تکونی چیدن سفره هفت سین

عاااالیه یه شو خاصی داره☺☺☺☺☺

من ریخته ام در رگ تو شیره جان😍😍😍😍 هی چرخ بزن در منو دل را بتکان🌸🌸🌸🌸 این همنفسی چه حسو حالی دارد❄❄❄❄❄ در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕💕💕💕
۹۸ سال بدی بود

منم همچین حسی دارم ما عزیز از دست دادیم انشالله سال جدید خوب باشه واسه هموطنام و دوست و فامیل

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

سلام من که عاشق عیدم نه خود عیدا اون تکاپو حال و هوای قبل عیددددد الاخصوص اسفند ماهو هواش شکوفه ی درختا  میوه های نوبرونه که یکم بعدش میاد اصلا من تو بهار زنده میشم این قسمتایی که از رسیدن عید گفتم فکر نکنم به پول ربط داشته باشه ولییییی بجز اینا بقیش پوله پوووووول هر چی بیشتر عیدت عیدترررر

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل