2752
2734
عنوان

لاپاراسکوپی کیست پارااوارین

732 بازدید | 5 پست

سلام دوستان. کسی هست بعد از لاپاراسکوپی کیست تخمدتن باردار شده باشه؟ من به کیست نزدیک ۸سانت دارم. پربودام منظمه. مسکلی ندارم ولی ذخیره تخمکم پایینه نزدیک دو ساله برای بارداری ایدام میکنم ولی مفیدش فک کنم یک سال باشه چون شوهرم پروژه‌ایه و خیلب از ماهها نمیتونیم اقدام کنیم. دکترم گفته باید کیستم و عمل کنم بعد راحتتر میتونه برای باروری بهم دارو بده. کسی شرایط من و داره؟ ینی بعد از عمل ممکنه باردار شم؟ آخه آرزومه😥

من پارسال عمل کردم کیست درموئید داشتم چون سنم کمه فعلا بچه نمیخوام ولی دکترم گفت برایه باردارشدن هیچ مشکلی نداری

وقتی بایک انگشت به سوی کسی اشاره میکنیدواوراموردانتقادقرارمی دهید خوب نگاه کنید، سه انگشت دیگر به سوی خودتان است!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیست درمویید دقیقا چی هست؟ چندسالتونه؟

کیست انواع مختلفی داره درموئدازنوعیه که باقرص رفع نمیشه فقط باید جراحی بشه ودرش بیارن کیست مویی هم بهش میگن من ۲۰ سالمه

وقتی بایک انگشت به سوی کسی اشاره میکنیدواوراموردانتقادقرارمی دهید خوب نگاه کنید، سه انگشت دیگر به سوی خودتان است!!!
2731
کیست درمویید دقیقا چی هست؟ چندسالتونه؟

من خیلی میترسیدم که بعده عمل چسبندگی بگیرم که بارداریودچاره مشکل میکنه ولی دکترم گفت با لاپراسکوپی هیچ مشکلی برات پیش نمیاد اگه عمله بازانجام بدی ممکنه که چسبندگی بگیری حتی کسایی که مشکله نازایی دارن ویاچسبندگی دارن لاپراسکوپی انجام میدن ازاون تریق چسبندگیوخارج میکنن فقط اینکه دکترخیلی بایدآدمه کاربلدی باشه ازاین دکترایه هیچی بلدنباشه وگرنه باهمون عمله لاپراسکوپی میتونه خیلی مشکلات برات بعدابه وجود بیاد