2733
2739
عنوان

دخترم و سه سالگي + عكس

1010 بازدید | 63 پست

اين دختر زيباي منه ،،من مطلقن بچه دوس نداشتم و دكتر بهم گفت جلوگيري نكن خانم!!! اينقد تخمك كم داري ك بخواي هم بچه دار نميشي و همزمان مورفولوژي اسپرم شوهرتم ٩٠ درصد غير نرماله!!

و اين زيباي مادر حاصل همون اسپرمهاي غيرنرمال و تخمكهاي وجود نداشته منه ،،،اراده خداي مهربون بالاي همه حرفهاس 

حالا ميخوام سه سالگيشو جشن بگيرم ،،بنظرتون بعد از سه سالگي ميشه بچه رو كلاس زبان و شنا فرستاد يا زوده ؟ خيلي عجله دارم ،، خودش عاشق شنا است ،،

ميخوام سه تا كلاس بنويسمش شنا زبان ژيمناستيك

بنظرتون زوده؟

اگه زوده بنظرتون كي خوبه؟ مخصوصن زبان و شنارو عجله دارم،،نه بچه هاي برادرم بلدن ك البته بزرگترن اين جوجه من غصه ميخوره،،،همش ميگه مامان چرا من بيسوادم!! زبان و شنا هم بلد نيستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای چه قشنگههههه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

دختر خوشگل😍😍خدا برات حفظش کنه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738

خداحفظش کنه😍❤

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2706