2752
2734
عنوان

کیست فولیکولر چیه؟

6377 بازدید | 16 پست
سلام بچه ها من 3 ماهه که دارم کلومیفن میخورم 2 بار قبلی سونوی واژینال انجام دادم و فولیکولام 29و24 بود که دکتر گفت خیلی خوبه ولی این ماه سونو گرافی گفن 2 تا کیست فولیکولر به ابعاد 33و39 در تخمدان راست و 41 در تخمدان چپ هستش دکترم گفت تخمدان زیاد تحریک شده میترسم کمکم کنید
منم کلوموفین میخوردم الانم 8 هفتمه وی توی تخمدان چپم یه کیست 17 میلی ملیمتری دیده شد که به من گفت اشکالی نداره خواهر شوشو من ماماست اونم گفت طبیعیه

عوارض کلوموفین هست کیست میاره

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام وقتی فولیکول ها تخمک آزاد نکنند در واقع ترکیده نمیشن و تحلیل نمیرن و بزرگ شده و تبدیل به کیست میشن کیست خطرناکی نیست اما کلومیفن خیلی تحریکش کرده و باید دوز کمتری برات تجویز کنه معمولا تو این سایز خودش تحلیل میره اما بهتره اول کیست ها رو از بین بیرین بعد دوباره القاء تخمکگذاری بشه
2731
شما هم یه دکتر بگو تا خیالت راحت شه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2706