2733
2734
عنوان

سوتیِ قررررن

375 بازدید | 39 پست

چند روز پیش باید جایی میرفتم و قراربود دخترمو ببرم پایین پیش مادرشوهرم،آمادش ک کردم صدای دایی شوهرمو شنیدم از پایین و میدونستم که سرما خورده بوده چند روز پیش،یه جور خاصی هست و وقتی دخترمو میبینه خیییییلی میبوستش،دوسش داره میدونم ولی اخه درست نیس بچه ی کوچیک و اینقد بوسید،خلاصه به دخترم گفتم بغل دایی نری،به کسی هم نگی که من اینو گفتماااا،گفت باشه،دخترم سه سالشه،بعد بردمش پایین،تو راه پله دایی شوهرم دیدش سلام کرد بهش...

زندگی زیباست...😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خببببب😂😂😂😂😂

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2728

🤪🤪🤪

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

دخترم محکم دستاشو زد رو کمرش یه اخم ناجور کرد گفتش مامانم گفته به تو سلام نکنم😬😬😬😬🥶🥶🥶🥶🥶وای وای وای،فقط دوس داشتم بصورت مایع در زمین فرو برم اون لحظه

زندگی زیباست...😊
2738
دخترم محکم دستاشو زد رو کمرش یه اخم ناجور کرد گفتش مامانم گفته به تو سلام نکنم😬😬😬😬🥶🥶🥶🥶🥶وای ...

اخ اخ 😁😁😁

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
وای از الان پیش بینی کردم میخوای چی بگی😅😅😅

اره   

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
دخترم محکم دستاشو زد رو کمرش یه اخم ناجور کرد گفتش مامانم گفته به تو سلام نکنم😬😬😬😬🥶🥶🥶🥶🥶وای ...

😂😂😂چیگف‌ دایی؟

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
2706