2737
2734
عنوان

بچه ها حالم پریشونه

230 بازدید | 6 پست

من چند سال پیش شوهرم به مدت دو روز فقط با یک خانمی چت کرد و خدا خواست من فهمیدم و خلاصه بگم شوهرم پشیمون شد حق طلاق و بهم داد هنوزم میگه غلط کردم فقط دو روز در حد مسیج.خدایی خیلی تغییر کرد دیگه قول دادو دنبال تلاش و کار و خوشحال کردن منه.من نمیدونم چمه هر از گاهی یادم میوفته به اون زمان به چت هاش جنگ به راه میندازممیگه داری دیوونم میکنی چقدر بگم غلط کردم میبینی که همش در حال تلاشم.الان چند وقته خواب های چرت هر شب میبینم که با یکی رفته من حسم قویه سرس قبل هم حسم لوش داد.داغونم با وحشت و ناراحتی بیدار میشم.گوشیش و لپتابش همش دستمه چک میکنم خبری نیست با مشتری های خانمش جلوی خودم حرف میزنه نمیدونم علت این خوابا چیه از بسکه هم هر روز من تو نی نی سایت هستم و موضوعات خیانت میبینم نمیدونم شما نظرتون چیه

عزیزم ...دستی دستی زندگی رو به کام خودت و همسر تلخ نکن 

اگه این فکرا رو بذاری کنار و حساس نباشی هیچی نمیشه 

تو حال زندگی کن نه گذشته 

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میدونم دیگه دنبالش نیست چه کنم این افکار چرت ازم دور بشه

میدونی چرا چون روحت آزرده شده و ناخودآگاه ت آسیب دیده،،، و ذهنت برا اینک اذیت نشه اونها رو بصورت خواب تصویر سازی میکته،،،،، خودت اذیت نکن،،، هر روز با خودت بگو شدهر من ی مرد خانواده دوست تا ناخود آگاه ت گول بخوره 

بجا این‌کارا فقط و فقط به خودت و خونت برس جوری باش اگ خدایی نکرده همچین اتفاقی هم اگ افتاد ن واس شما کلا همه خانوما جوری باید باشیم ک اگ یه روز یه مشکلی پیش اومد شوهراتون باشن ک بعد این کار و  از دست دادن شما حس پوچی کنن ن خانوما الان هرکی بشینه دست شوهرشو نگاه کنه بی دست پا باشه اینده خودشو خراب کرده

الانم شما به جای اینکارا اگ شاغلی ک بهتر واس خودت سرمایه جمع کن اگ نیستی بزن تو یه کاری البته بگم شوهرت دیگ همچین کاری نمیکنه مشخصه ک خواسته فقط تجربه کنه پشیمونه و عذاب وجدان داره تو هی بگی ممکنه بازم به اون سمت کشیده بشه 

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂