2737
2739

سلام عزیزم چله ی آیت الله حق شناس رو بخون حاجت میده خیلی😍

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا اگه بلدین به ما هم بگین

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2728

خانمهایی که در اقدامین و منتظر اولاد :

🌺سوره مریم آیه ۱ تا ۶

🌺سوره رعد آیه ۳۱

سوره رعد به این صورت کلمات جدا جدا بنویسید الذین __» ا ل ذ ی ن. همینجور بنویسد تا آخر

رو به قبله با وضو و با مداد

به صورت جدا جدا بنویسد در دو کاغذ ببندید به کمر . در پارچه سبز اگه دارید بپیچید ببندید به کش بزارید دور کامل همیشه به کمرتون بسته باشه  .

برای سوره رعد دقت کنید که پاک باشید و قمر در عقرب نباشد .

این کارها رو انجام بدین ان شالله که باردار میشوید.

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
خانمهایی که در اقدامین و منتظر اولاد : 🌺سوره مریم آیه ۱ تا ۶ 🌺سوره رعد آیه ۳۱ سوره رعد به ای ...

خودتونم از همین روش باردار شدید!!؟

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2738

چله آیت الله حق شناسو سرچ کن تونت کامل میاد

همه شرایطشو باید رعایت کنی

منم حدیث کسا،  یاسین،  زیارت عاشورا،  ذکر لاتذزنی فردا وانت خیروالوارثین. اما جواب نگرفتم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2706