2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم از دستش از این رفتارا

368 بازدید | 14 پست

هر روز با خستگی میریم خونه اما آقا عین برج زهرمار میاد

نه حرفی نه چیزی همش قهر قهر

بچم میره دورو برش می چرخه فقط یه بوسش میکنه

میره جلو تی وی لم میده اخم میکنه با هیچکس حرف نمیزنه

الان چند روزه اینجوریه دیگه حوصلم نمیگیره امروز برم خونه

سر یه قضیه ساده که منم چیزی نگفتم قهر کرده آقا

یه خانمه فامیل دور جاریمه مطلقس زن بدسابقه ایه میخواس بیاد طبقه پایین ما اجاره کنه

من مخالفت کردم گفتم تو دخالت نکن هرجا میخواد بره واست بد میشه عزیزمن ناراحت شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو شکر کن بچتو بوس میکنه   بابای من میرسید اول یه دست کتک وحشیانه میزد بعد مینشست

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2731
چی بگم خواهر مردا اکثرا اینجورن من خودم دیگه خسته شدم خسته

شوهر من هیچی نمیگه عین زنا میره  یه گوشه میشینه قهر میکنه میگم بیا حرف بزن مشکلتو حل کن جواب نمیده

منم حوصلم نمیگیره برم پیشش میگم بدرک

میرم تو اتاق

جدیدا اکثرا تاپیکات شده قهر شوهرت  بچه رو بسپار دستت ننش یا مامانت    شوهرتو دعوتش کن یه جایی(کافی شاپ یا رستوران) بشینین قشنگ حرف بزنین خب    راجب اذیت شدنت قهراش    با سیاست درستش کن  نااااز کن یه عالمه عشوه بریز

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2740
قهر کردن بدترین نوع ابراز خشمه بنظرم به قهرش توجه نکن اهمیت نده بعد هی راه میره یاد میگیره سر هر چی ...

من اصلا اهمیت نمیدم هیچوقت نرفتم سمتش اما اصلاح نمیشه سر هرچیزی قهر میکنه اونم چند روز 

شوهر من هیچی نمیگه عین زنا میره  یه گوشه میشینه قهر میکنه میگم بیا حرف بزن مشکلتو حل کن جواب نم ...

شوهر من که اصلا بامن بهش خوش نمیگذره منم به مقدار تلاش میکنم ولی همش که من نیستم پس خودم چی

جدیدا اکثرا تاپیکات شده قهر شوهرت  بچه رو بسپار دستت ننش یا مامانت    شوهرتو دعوتش کن ...

فکر میکنی میفهمه عزیرم من؟

سریع دوست میکنه کیف میکنه دوباره سر یه مسئله ای قهر میکنه اصلاح نمیشه دیگه نزدیک 40 سالشه باید خودش بفهمه

مامانش یک ماهه با دخترش قهره،خواهرش 4 ساله با داداشش قهره همشون قهر قهرو هستن متأسفانه

من اصلا اهمیت نمیدم هیچوقت نرفتم سمتش اما اصلاح نمیشه سر هرچیزی قهر میکنه اونم چند روز 

بعد خودش خود به خود خوب میشه؟ما تو فامیلیون یکیو داشتیم سر هرچی قهر میکرد که به هدفش برسه ولی همسرش به قهرش بی توجهی میکرد آخر خودش میومد سمت همسرش تا اینکه دیگه فهمید قهر فقط کارشو خرابتر میکنه دیگه قهر رو گذاشت کنار واقعا خیلی بده یکی هی قهر کنه

2706