2733
2739
عنوان

مامانا کمک😢

183 بازدید | 52 پست

بچم 12 روزشه هرچی شیر میدم بهش بالا میاره تو دهنش میمونه اسهالم شده  چیکارش کنم تا صبح😢

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رفلاكس داره حتما

راه حلی ندارین بهتر بشه تا صبح که ببرم دکتر

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

چی خوردی ک بچه اینجورشده؟

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

اولا قدم نورسیده مبارک...

دوما‌من تجربه ای ندارم امیدوارم مشکلی نباشه...

بعید میدونم رفلاکس از حالا داشته باشه...

شاید شیر خودت مشکل داره...کلپوره شیر رو صاف می کنه

دنیا فدای لبخندهای دخترم...
2738
چطوری میفهمی اسهاله؟  شاید کولیم یا رفلاکسه بالا میاره دکتر برو

از سر شب تا حالا چند بار مدفوع ابکی داشت

چی خوردی ک بچه اینجورشده؟

چیز خاصی نخوردم عزیزم علایم چی هست؟

عزیزم بایداول صبح ببری دکتر بچه ات ۱۲روزه است ماهاچه کمکمی میتونم بکنیم گلم خدای نکرده بچه با تجویزا ...

😭تا صبح بشه که من میمیرم