2733
2734
عنوان

درامد از پاک کردن سبزی

| مشاهده متن کامل بحث + 9647 بازدید | 94 پست
کیلویی ۴واسه پاک کردن خالی؟ یا شستن و،،  کدوم منطقه هین

والا من لرستانم الان از مامانم پرسیدم گفت نه اشتباه شنیدی خود سبزی پاک شده بدون شستشو کیلویی چهار تومن دو تومن پول سبزیه دو تومن پول پاک کردنش 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

کار در منزل همینه 

اصلا پولش خیلی کمه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 خانواده خودم هستن ما کمک میکنیم پولش برای خونه خودمون خواهرام بیکارن و مجرد میشینن یه کمکی میک ...

بری ارایشگری کنی که درامدش بیشتره ده تا اصلاح خالی کنی کم کم۱۰۰ت در روز درمیاد اندازه ی سبزی هم خسته نمیشی

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
چی میشه کرد با این روزگار و اقتصاد کار اگه بود همچین کارب نمی کردم

خیلی هم خوبه هم سرتون گرم میشه هم یه منبع درامده 

البته اگر 4 نفر باشین میشه نفری ده تومن کمه

اگر دستتون تند باشه 3 ساعته تموم میشه و این سه ساعت براتون تفریح هم میشه 

کار سخت و خسته کننده در برابر پول ناچیز

به نظرم بیخیال شو چون کافیه همون روز اول ببینی چقدر سخته نه سر میمونه نه کتف و نه کمر 

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
2740
بلدم اما چون جونم اعتماد ندارن ب کارم

این حرفا چیهههه. بی اعتماد به نفس نباش ـ شده کم تر تزت بگیرند درامد ات بهتر ععه. از خودت پیش شون تعریف کن بگو جوونم حوصله دارم وقت دارم ـ اگر ام کارت خوب نبست باز بزو دوره بیین

دخترنمیکردی این کارو اخه ارزش داره کمر و گردنتو بذاری رو ۲۵کیلو سبزی حالا بقیم که خانوادتن نکن عزیزم نکن ارزش نداره

شما اگه همون اینترنتتو کمتر استفاده کنی بهتره خرج کمتر میکنی

اخه یعنی چی ده هزار تومن واسه ۲۵کیلو سبزی

بری ارایشگری کنی که درامدش بیشتره ده تا اصلاح خالی کنی کم کم۱۰۰ت در روز درمیاد اندازه ی سبزی هم خسته ...

مگه ارایشگرا به شاگرد برا هر بند ده تومن میدن 

خیلی کم میدن به شاگرد بعد کسی که ده تا بند بندازه در روز کمرش داغون میشه

100کیلوزیادنیست.ماخودمون مغازه داریم.صدکیلودو تاخانم باهم پاک میکنن.دویست کیلو رو سه تا.       سبزی بسته ای دیگه.بندشوبازنکنین.اول باچاقوی تیز یکم ازپایینش بزنیین.بعدبندو بازکنین کم کم بتکونین بندازین توسبد.دونه دونه پاک نکنین خیلی طول میکشه

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
این حرفا چیهههه. بی اعتماد به نفس نباش ـ شده کم تر تزت بگیرند درامد ات بهتر ععه. از خودت پیش شون تعر ...

ولا همین ک میگی انجام میدم  یه مشکل هم دارم سردوز ندارم فقط یه چرخ صنعتی

❤️کاربری دست سه نفره❤️
2706