2733
2734
عنوان

درامد از پاک کردن سبزی

| مشاهده متن کامل بحث + 9646 بازدید | 94 پست
عددهات عجیبه ، تهرانیم هر کی ی جوره از کیلویی پنج خورد کرده هست تاا ۱۲، و،، خام پاک نشده هم کیلو ۴

و اینکه سبزی خوزستان به نسبت بقیه جاها با کیفیت تر و گرونتره، متاسفانه هیچی دستمون رو نمیگیره، توفکره تعویض شغلیم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
بله.‌کارگر نمیومد خودم دست تنها، الان همسرم گاها که کارگر نمیاد۶۰کیلو خورشتی رو دست تنها ،،۴۵دقیقه ا ...

میدن ..چقدر طول میکشه ک تو این کار وارد بشم و دستم راه بیفته

❤️کاربری دست سه نفره❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اینکه سبزی خوزستان به نسبت بقیه جاها با کیفیت تر و گرونتره، متاسفانه هیچی دستمون رو نمیگیره، توفکر ...

وای تو بار سرخ کرده و ریز شده بگی دستت چیزی نمیگیره بقیه چی بگن ، پیاز داغ و بادمجون داغ هم بگذار شاید فروش بهتر شد ، البته اگ شهرتون میخرن 

وای تو بار سرخ کرده و ریز شده بگی دستت چیزی نمیگیره بقیه چی بگن ، پیاز داغ و بادمجون داغ هم بگذار شا ...

اوناروهم میفروشیم گلم، ولی یباره سبزی خوزستان کلی گرون شد و ما  افزایش قیمت نداشتیم که مشتری ها نپرن، وضعیتمون دیگه خیلی بدتر شد. سیل که امسال خرابی به بار اورد،، باعث شد سبزی گرون بشه و کم.  

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731