2737
2739
عنوان

توی مهمونی خانمه بهم گفت....

1904 بازدید | 31 پست

منو دوست صمیمیم توی یه برهه زمانی ازدواج کردیم...اون خیلی زود با کمک خانواده همسرش صاحب خونه شد و بعدش خیلی زود بچه دار شد...ماهم بدون کمک هیچکس دوساله داریم جمع میکنیم تا خونه بخریم...و گفتیم تا سروسامون گرفتن خودمون و مقداری سرمایه بعد فکر بچه باشیم...توی مهمونی یکی از آشناهای دور (که از فامیل شوهر دوستمه)منو دید یهو گفت...واااای فلانی تو چرا بچه نداری هنووووووووز(انگارصدساله ازدواج کردیمااا)

دوستت که سریع بچه دار شددددددد تازززه پسرررررهم زاییدددددد...تووو چرا اینقدرررر تنبلیییی .....

حالا عروسش ک۵ساله ازدواج کرده و هنوز بچه نداره هم کنارش نشسته بود.....

قیافه من😐😐😐😐گفتم شرمنده ولی شرایط زندگی هرکسی متفاوته😐

مامانم خیلییی عصبانی شد گفت صبر کن الان جلوی جمع بهش میگم چرا عروس خودت بچه دار نشده؟؟؟؟

بهش گفتم مامان خواهشا کوتاه بیا عروسش گناهی نداره که مادرشوهرش بیشعوووره😐😐😐

مامانم گفت راست میگی یه لحظه عصبی شدم خواستم تلافی کرده باشم...

گفتم ولش کن مادر من شعورش در همین حده طفلک😐

بعدم اون جمع رو ترک کردیم😐

خواستم بگم کاش یاد بگیریم سرمون توی زندگی خودمون باشه😐😐😐😐قال خانم قرقری😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین جا قراتو بریز

ریختم دیگه کمرم رگ به رگ شد😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2728
2740

ای بابا اینجور آدما دوربرمون زیادن نباید اهمیت داد من خودم طبق توافقی که با همسرم کردیم 4 سال بچه نخواستیم اینقدر تیکه شنیدم که نازا هستم خداروشکر که هردوتا فرزندم رو تو ماه اول اقدام باردار شدم ولی سنگینی حرفا هنوز رومه توجه نکن به هدفت فکر کن بچه دار شدن یه آدم تصمیم خود آدمه هیچ کس تو دردسرهای بعدش کمکت نخواهد بود خوش باش

موافقم خيليييييي

فدایت😊