2752
2734
عنوان

زن دوم شدن

9434 بازدید | 307 پست

خانوما من راهنمایی میخوام میخوام مشورت کنم ترو خدا درست جواب بدین قضاوت نکنین من طلاق گرفتم شرایط زندگیم خیلی سخته پدر و مادر ندارم  میخوام با پسر خالم ک از بچگی همدیگرو دوست داشتیم ازدواج کنم شوهر سابقم معتاد بود جدا شدم یه دخترم دارم فقط مشکلم اینه پسر خالم متاهله و با خانومش مشکل داره دروغم نمیگه در جریان زندگیشون هستم اینم بگم خانواده زنش نمیزارن طلاق بگیرن چند بار اقدام کرده پسر خالم ولی داداشای خانومش با چاقو و قمه اومدن در خونه خالم و به تهدید اینم با زنش اصلا رابطه نداره فقط گفته باشه زندگی کنیم ولی هیچ چیزی بین ما نیست من فقط خرجیتو میدم  چون موقعیت مالی پسر خالم خوبه زنه هم تهدید کرده طلاقم بدی کل اموالتو مصادره میکنم به عنوان مهریه ولی حاضره ک این زن بگیره و فقط خونه و ماشین و خرجی در اختیارش بزاره من الان موندم چیکار کنم ترو خدا فحش ندید بگین چیکار کنم با این شرایطی ک دارم و اون داره زنش بشم میدونمم الان میگین وای میخوای زن دوم بشی و وای خاک تو سرتو ولی ترو خدا راهنمایی کنید و خودتون رو بزارین جای من 😓😓😓😓

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو سرکار عزیزم قرار نیست ادم وقتی روش فشار به بقیه تکیه کن 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

افکارم و اعتقاداتم جوریه تحت هر شرایطی زن دوم رو یه ادم پست و خودخواه میدونم پس تاپیکو ترک میکنم که فحشی ندم یا حرفی نزنم 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

یه بار اشتباه کردی

بار دوم نکن

زندگی هر سه نفرتون از بین میره...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اون برا زنه اولش چیکار کرده ک براتو چیکار کنه

بعدم داداشای قمه کشش بلا سرت میارن

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2706