2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر دندانپزشک در شیراز

در سایت شیرازجو تماما تلاش خود را نموده ایم تا بهترین دندانپزشک های شهر زیبای شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم.

از انجایی که هزینه های دندانپزشکی زیاد هست انتخاب دکتر دندانپزشک در شیراز که توانایی عالی و امکانات بروز و استفاده از مواد درجه یک داشته باشد بسیار مهم هست تا بتوان با یکبار هزینه کردن بهترین نتیجه را دریافت نمود.

یک دندان‌پزشک، که گاهی به نام جراح دندان شناخته می‌شود یک درمانگر است که حیطه تخصص آن در بررسی علائم، پیشگیری و درمان دندان و لثه است. تیم دندان پزشکی معمولاً شامل دستیارانی با تخصص‌های دستیار دندانپزشک، متخصص بهداشت دندان، تکنسین دندان‌پزشکی و گاهی دندان تراپ دارند.

2728
عزیزم شما دندون پزشکی خوب پیدا کردی؟پیش کی رفتی؟ نتیجه چی شد؟

پیش نوذری رفتم واقعا افتضاح بود.چون اصلا واسه بچه وقت نزاشتی. مطبش مناسب کودک نبود.شوخرم و دوتا وردست دکتر بچه رو ب زور گرفتن و تو نیم ساعت۳تا دندونشو پر کرد.صدای جیغش تو گوشه و خودم لعن میفرستم ک چرا بردم اونجا.سری بعد رفتم دکتر فیات ک واقعا فوق اعاده بون دخترم نمیومد تو مطب بردش تو اتاق بازی باهاش بازی کرد کلی واسه وقت گزاشت تا راضی شد بره رو یونیت بخوابه'بهش جایزه داد.حتی موقع زدن سوزن بی حسی متوجه نشد اصلا

2738

[QUOTE=160396962]فامیلیشونو درست نوشتین؟ اسم و فامیل و شماره تماس و اد

ای وای اشتباه تایپ شده😆 دکتر علی نوذری ستارخان روبه رو شیرینی میترا ک افتضاح بود، دکتر سلیمان فیجان رحمت اباد روبه رو مسجد الرجا عالییییی،،،هردوشونو برو تفاوتشونو متوجه میشی هرچند دکتر نوذری استاد دکتر فیجان بوده!!!!!!

بنظر منکه بهترین دکترای دندون پزشک مخصوص اطفال رو درمانگاه سهامی شیراز داره من دخترمو بردم خیلی خوب ...

دوست عزیز لطفا  اسم و فامیل این دنداپزشک های متخصص اطفال رو به ما هم بگید. شاید زمانی که ما مراجعه کنیم اون دندانپزشک دیگه تو اون درمانگاه مشغول به کار نباشه.هدف از تاپیک معرفی دنداپزشک هست نه معرفی درمانگاه. ممکنه چند تا دنداپزشک باشه ما میخوایم بدونیم به کدوم دندانپزشک مراجعه کردید.

تو شیراز بهترین جایی که من دیدم دندون پزشکی درمانگاه سهامی بود من فقط آدرس سایتش رو دارم میزارم خودت ...

دوست عزیز لطفا اسم و فامیل دنداپزشک اطفال رو بگید. لااقل اگه خواستیم به درمانگاه مراجعه کنیم بدونیم برای کدوم دندانپزشک متخصص اطفال نوبت بگیریم.

2706