2733
2734
نزدیک سه سال پیش اومدم اینجا دنبال مشاور گشتم. بعد دیدم اسم چند تا مشاور هی تکرار شده و ازش تعریف کردند. منم حالم بد از خدا خواسته رفتم پیشش. واقعا بیخود بود! اصلا مدرکش چیز دیگه ای بود. یکی از آشناها هم فرستادیم پیش یکی دیگه از اینا، اونم بیخود!! گفتم لابد من مشکل دارم که اینا اینطوری اند. خلاصه ناامید شم از مشاوره و الان اگه پیش یه آدم درست و حسابی رفته بودم وضعم بهتر از اینا بود.
دیدم دوستی نوشته برای عمل بینی دکتر معرفی کردند اینجا و خراب کرده و بعد فهمیده منشی خود دکتر بوده!!
یا مثلا میری میبنی طرف هر چند وقت یه بار تاپیک میزنه فلانی برام فال گرفته و عالی در اومده یا فلانی که فال میگیره رو میشناسین. همش هم یه نفره. یا یکی اومده بود میگفت من مشاورم مراجعام بهم فالگیر خوبی رو معرفی کردند کلیا هم شماره ازش گرفتند. چند وقت بعد اسمش رو عوض کرد با همون آدرس کاربری گفت من براتون فال میگیرم و شماره قبلی رو میداد.
میدونم احتمالا اینجا بترکه! اما حواستون باشه. کاربرایی که تازه عضو شدند یا تعداد پستاشون کمه اعتماد به معرفی کردناشون نکنید. بقیه هم یه سرچی بکنید تو سایت ببینید فقط برای شما نوشته یا کارش تو سایت اساسا همینه!
به هر کی هم دیدید تذکر بدید.
قبل اعتماد کردند از اون آدما چند تا سوال بپرسید در مورد دکتر یا مشاور که بهش مراجعه کردند، از بقیه هم بپرسید پیشش رفتند یا نه.
خلاصه زندگیتون خراب نشه با این کاربرای ...
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706