2737
2734
سلام. اولین بار روز 30 دورم یهنی 2روز بعد از تاخیر بتام حدود 166 بود. ولی 9 روز دیگه به 720 رسید. ولی دکترم همون موقع با بتای 720 سونو کرد و گفت ساک 5 میلی تشکیل شده. 10 روز دیگه 2باره با سونوی واژینال گفت جنین تشکیل شده. از همون اول هم 10 روز 12 روز اختلاف سن بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیکی عزیز،

احتمالأ لانه گزینی با تاخیر انجام شده و یا در ابتدا محکم لانه گزینی نشده است. به هر حال اگر صدای قلب جنین شنیده می شود با اندازه گیری دقیق CRL می توان سن جنین را محاسبه کرد و همان ملاک اندازه گیری سن جنین می باشد و اختلاف آن با پریود بی ارزش می باشد.
سلام
با عرض خسته نباشید
خواستم لطف کنید :در سونوی 13 هفته من نوشته :
CRL : 64.7 mm
N.T : 1.8 mm
آیا اینها طبیعی هستند ؟
البته جواب آزمایشاتم هنوز آماده نشده

در ضمن دکتر گفت : جفتت پایینه . . .
چه خطراتی داره و چه کارهایی باید بکنم ؟

متشکرم
تحویل نمیگیرم سالی که بی تو باشد ...جایت حسابی خالیست ...
2731
سلام
من چند روز پیش سوال کردم که گرید 2 جفت برای هفته 18 بارداری خطرناکه یا نه...شما گفتین از دکترم سوال کنم ،ایشون گفتن هیچ کاری لازم نیست بکنم و اصلا جای نگرانی نیست!من بهش اعتماد دارم ...ولی به نظر شما با دکتر دیگه ای مشورت نکنم؟
سلام
با عرض خسته نباشید
خواستم لطف کنید :در سونوی 13 هفته من نوشته :
CRL : 64.7 mm
N.T : 1.8 mm
آیا اینها طبیعی هستند ؟
البته جواب آزمایشاتم هنوز آماده نشده

در ضمن دکتر گفت : جفتت پایینه . . .
چه خطراتی داره و چه کارهایی باید بکنم ؟

متشکرم
تحویل نمیگیرم سالی که بی تو باشد ...جایت حسابی خالیست ...
2740
رها عزیز،

اندازه دور سر بر حسب نژاد و جنس متفاوت است, اما اندازه های بزرگتر از سه انحراف معیار بالای میانگین را ماکروسفالی یا بزرگی سر نوزاد می گویند. میانگین دور سر جنین در 37 هفتگی 34.3 سانتی متر و انحراف معیار 1.3 سانتی متر می باشد بنابراین از 38.2 سانتی متر به بالا را بزرگی سر می گویند. همانطور که پزشکتان گفته است به احتمال زیاد جای نگرانی ندارد.
2706