2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آقای دکتر در سونوی قبلی در مرود محل جفت فقط نوشته خلفی واز نمیدونم چی نوشته فاصله دارد.

به نظر شما مارژینال بدتره یاlow lying کدوم بدتره ؟
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
2728
2738
دکتر به نظر شما در عرض 9روز که من سه یعدی رو انجام دادم امکان داره در دو بعدی جفت پایین رفته باشه؟ احتمال اشتباه هست؟ جفت پایین رو نمیشه خود مادر بفهمه یعنی احساس خاصی نداره؟
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
با سلام و عرض خسته نباشید.من فردا میام تهران آزمایشگاه جوابمو بگیرم .آزمایشگاه میلاد زنجان تماس گرفتند و هماهنگ کردند که جوابو زود بدن.میخواستم خواهش کنم شماهم برای دقت و سریعتر حاضر شدنش سفارش کنید.راستش فردا از دکتر مرصوصی وقت دارم احتمال داره آمینیوسنتز بشم ولی اصلا دوست ندارم.اگه میشه بفرمایید در مورد ایشون چه طور دکترین و آیا تو تست آمینیوسنتز مهارت خوبی دادن یا نه.دکترم ایشونو معرفی کردند.یک سونو هم رفتم که گفت 19 هفته هستی .درمورد تیغه بینی هم گفت که وجود داره و اندازه اون 6 میلیمتره.ضمنا

NF=4.2MM,BDP=44MM,FL=31MM,FHR=152 اعداد مربوط به سونو هستند. NT در 13 هفته 2.4 گزارش شده بود.آیا این اعداد نرماله
2706