2733
2739
عنوان

من چرا اینجوری شدم 😦😦😦

121 بازدید | 10 پست

یه چیز میگم نخندیدا من بیشتر تاپیکارو تو نگاه اول اشتباه میخونم مثلا تو خونه زندانیم رو خونه ی زنداییم خوندم تازه رفتم تو تاپیکشو برگشتم گفتم لابد مادرشوهرش زنداییشع😕الان متوجه شدم زندانیه یا خریدای چپل جولاقو آلاچیق خوندم اصلا چه ربطی دارن این دوتا😢یکی هم تاپیک زده بچه بازار من فک کردم نوشته بچه بازا تو دلم گفتم بسم الله تو سایت بچه بازم داریم مگه😥

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

چشاتو باز كن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

منم گاهی هول میکنم اشتباه میخونم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برا منم گاهی پیش میاد، فکر میکردم فقط خودم اینجوریم

من دیگه خیلی داغونم چت کردنی هم اونقد تند تند مینویسم پر غلط املایی درمیاد

تحصیلاتت چقدرهست عزیزم ؟درکل خیلیا تو خوندن دقت کافی ندارن من از کسی ک روانپزشک بوده سوال گرفتم دراین مورد ی سری توضیحات داد ک دلیلش چی هست

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
تحصیلاتت چقدرهست عزیزم ؟درکل خیلیا تو خوندن دقت کافی ندارن من از کسی ک روانپزشک بوده سوال گرفتم درای ...

کارشناسی دارم ربطی به تحصیلات نداره ذهنم تو انجام کارها عجله داره انگار